X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вода"

Завантажити презентацію

"Вода"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВОДА

Слайд 2

Відомо, що вода на планеті може знаходитися в трьох різних станах: - твердому; - рідкому; - газоподібному.

Слайд 3

Вода присутня у всіх продуктах: молочних; м’ясних; овочевих; фруктах.

Слайд 4

Організм регулює кількість води в кожній системі, органі, клітині. Потреба дорослої людини у воді становить 40 мл/кг маси тіла на добу, немовляти – 150-150 мл/кг.

Слайд 5

Ми ніколи не будемо мати більше води, ніж маємо зараз. Щодня з поверхні Землі випаровується близько трильйона тонн води.

Слайд 6

Вода для здорового серця Вода допомагає знизити ймовірність серцевого нападу. Під час досліджень вчені з'ясували, що ті люди, які п'ють близько шести склянок води в день, менше схильні до ризику серцевого нападу на відміну від тих, хто випиває всього дві склянки.

Слайд 7

Вода як дієта За допомогою води можна боротися із зайвою вагою. Вживаючи з напоїв тільки воду, можна різко знизити загальну калорійність раціону. По-перше, тому, що людина припиняє пити калорійні солодкі газовані води і соки; по-друге, тому, що після того, як ми п’ємо воду, нам менше хочеться солодощів, як у випадку з чаєм або кавою.

Слайд 8

Вода - переносник хвороб Вода не тільки дарує життя, але може і віднімати його. 85 % всіх захворювань у світі передається через воду. Щорічно 25 млн чоловік помирає від цих захворювань.

Слайд 9

35 тонн води за життя Без води людина може прожити дуже недовго. Потреба у воді стоїть на другому місці після кисню. Без їжі людина може прожити близько шести тижнів, а без води - п'ять-сім діб. За все життя людина випиває близько 35 т води.

Слайд 10

Кавун на 93% складається з води.

Слайд 11

У найглибшій точці світового океану (Маріанський жолоб, 11034 м.) кинутій у воду залізній кульці потрібно більше години, щоб досягти океанського дна. Недалеко від села Кергалан в Азербайджані є горюча вода. Від сірника вода спалахує блакитним полум’ям через наявність у її складі метану.

Слайд 12

У складі мантії Землі води міститься в 10-12 разів більше, ніж у Світовому океані.

Слайд 13

Як стверджують фахівці, досить випити дві склянки чистої води щоб подолати депресію і втому.

Слайд 14

Тіло людини складається на 65% із води. Циркуляція води в організмі так само важлива для існування, як і циркуляція води в природі. Підраховано, що за життя людина випиває близько 25 тонн води.

Слайд 15

Морська вода замерзає при температурі -1,9 градуса Цельсія.

Слайд 16

У середньовічному Парижі (ХІІ століття) вміст нічних горщиків і помиї виливалися на вулицю безпосередньо через вікна. Щоб не облити перехожих нечистотами, потрібно було тричі крикнути «обережно, вода!» («gare l’eau!»).

Слайд 17

Забруднені підземні води очищаються протягом декількох тисячоліть.

Слайд 18

Середньостатистична людина, користуючись водопровідною водою, за своє життя пропускає через організм від 80 кг до 100 кг хімічного бруду. І саме тому так важливо бути впевненим в якості води, яку ви вживаєте.

Слайд 19

1 літр нафтопродукту, який потрапляє у ґрунт чи воду, робить непридатним для споживання 1 млн літрів води.

Слайд 20

Вживання кофеїну й алкоголю призводить до обезводнення. На кожну випиту чашку кави або порцію алкоголю треба додатково випити Склянку води!!!

Слайд 21

За добу з поверхні Світового океану випаровується стільки води, скільки її міститься у руслах усіх рік земної кулі.

Слайд 22

Найчистіша вода у Фінляндії За даними ЮНЕСКО, найчистіша вода знаходиться у Фінляндії. Усього в дослідженні свіжої природної води брало участь 122 країни. При цьому 1 млрд людей у всьому світі взагалі не має доступу до безпечної води.

Слайд 23

Під час намилювання рук з крана намарно витікає від 15 до 20 л води. Для зменшення подібного марнотратства необхідно частіше закручувати кран, що дозволить заощаджувати до 70% води.

Слайд 24

У струмені фонтану на іспанському острові Менорка прихована труба, по якій піднімається вода. Так створюється ілюзія, що кран просто висить у повітрі. Схожі конструкції є в Бельгії, США і Канаді.

Слайд 25

Верблюд вагою 250-300 кг може випити у спеку за один раз 100 літрів води.

Слайд 26

Вода відбиває 5% сонячних променів, у той час як сніг – близько 85%. Під лід океану проникає тільки 2% сонячного світла. Найбільше прісної води - в льодовиках

Слайд 27

Якби всі льодовики раптом станули, то рівень світового океану піднявся б на 64 метра і близько 1/8 поверхні суші було б затоплено водою.

Слайд 28

Презентацію виконала учениця 9 класу:Грицишин Софія.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія