X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розповіді про хімічні елементи

Завантажити презентацію

Розповіді про хімічні елементи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

« Другого ничего на свете нет Ни здесь, ни там, в космических глубинах: Всё от песчинок малых до планет – Из элементов состоит единых.» Na Ga Cl O H P Zn Fe I S Ba

Слайд 4

Н – Гідроген, Ar = 1 “Аш” у формулі читайте І прошу запам'ятайте: Я – в основі, в кислоті, Я – у річці, у воді. Я – найлегший. Ось він я: Гідроген – моє ім'я!

Слайд 5

С – Карбон, Ar = 12 Я – Карбон, я – вуглець, Я – вугілля, олівець. Маю ще один талант: Я блищу, бо діамант. Хоч я шостий, я важливий! Я в усіх живих клітинах!

Слайд 6

Я з металами стою, Хоч м'який, мов масло. Жовтим полум'ям горю Й довго не погасну. Я поширений доволі: В соді, склі й кухонній солі.

Слайд 7

В морській воді я проживаю, На твердість її впливаю, Тому вода гірка на смак. Я – Магний, дванадцятий знак!

Слайд 8

Я скрізь навколо тебе є, Бо Оксиген – ім'я моє! Я – у деревах, у траві. В твоїх я жилах, у крові!

Слайд 9

Дуже поширений в природі, Я є в піску, в гірській породі. Пишаюсь рослиною я і твариною. “Силіцій” звуся латиною.

Слайд 10

У формулі читайте “ен” Латиною – Нітроген. Ми азотом називаєм, Що з повітрям удихаєм. Я в комахах і в рослинах, В наших генах, у клітинах.

Слайд 11

Найбільш поширений метал, Як глина у землі лежав. Але знайшли чудовий спосіб – І так видобувають й досі. Білий він, неначе іній, Зветься гарно – алюміній!

Слайд 12

Я іду за першим вслід. Я – це з Космосу привіт. Бо мене знайшли на Сонці, Хоч я є і за віконцем. Гелій є також в повітрі, У швидкому льоті вітру!

Слайд 13

Із вулканів я з'являюсь, У воді не розчиняюсь, У кислотному ряду Командиром я іду. Очищаю нафту, масло, Гербіцид в полях прекрасний, Хвору шкіру очищаю, Навіть в пеклі я буваю!

Слайд 14

Особистий профіль Біденко Н.Д. на сайті www.it-n.ru www.wikipedia.org.com Особистий сайт http://kabinetchimii.ucoz.ua П. Утевська “Вічні мандрівники” Київ;1972р. И. Нечаев”Рассказы об элементах» Детгиз; 1960г. О. Храпковський “Цікаві нариси з хімії”; Київ; 1966р

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія