X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Неметали

Завантажити презентацію

Неметали

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке інформаційна безпека Під інформаційною безпекою розуміється захищеність інформації та підтримує її інфраструктури від будь-яких випадкових або зловмисних дій, результатом яких може з'явитися нанесення збитку самої інформації, її власникам або підтримуючої інфраструктурі. 

Слайд 2

Складові інформаційної безпеки · Конфіденційність - стан інформації, при якому доступ до неї здійснюють тільки суб'єкти, що мають на нього право; · Цілісність - уникнення несанкціонованої модифікації інформації; · Доступність - уникнення тимчасового або постійного заховання інформації від користувачів, що отримали права доступу.

Слайд 3

Що загрожує інформаційній системі? Комп’ютерні віруси. Спам. Хакери. Дії, здійснювані авторизованими користувачами. Загрози природного характеру . Трояни.

Слайд 4

Спам Спам - це масові розсилки, реклама, та будь-яка інша інформація, яка надходить до нас всупереч нашій волі. Спамом можуть бути в першу чергу електронні листи, пости та коментарі на блогах, форумах, інших сайтах, а також оффлайнова реклама. Вебмайстри винайшли чимало способів незаконної реклами. Серед них - власне, сама реклама, антиреклама, т.зв. “нігерійські листи” (листи із закликом вислати гроші, щоб отримати взамін щось набагато більше), фішинг та інше.  Фішинг - це засоби та дії, які імітують поведінку будь-кого іншого. Метою зловмисників у випадку фішингу є викрадення паролів або пін-кодів, щоб в кінці перевести гроші жертви на свій рахунок.

Слайд 5

Засоби захисту від спаму без потреби не публікуйте свою e-mail адресу будь-де. без потреби не реєструйтесь на сайтах, форумах чи блогах - ви також передаєте їм свою інформацію, тим більше не треба реєструватись на підозрілих сайтах. не відповідати на спам чи переходити за посиланнями, що містяться в ньому. користуватись останніми версіями браузерів, котрі самі визначають чи підозрюється сайт у фішингу (Firefox 3/Opera 9.5), а також останньою версією антивірусу. не тримати важливу інформацію в одному місці, завести хоча б кілька другорядних електронних скриньок.

Слайд 6

Хакери Хакери - це користувачі, що добре володіють всіма програмами по злому персональних комп'ютерів через мережу Інтернет. Хакери своїми діями намагаються отримати незаконний доступ до комп'ютерних даних іншого користувача. Хакер зламує комп'ютер користувача шляхом програми шпигуна, яку він відправляє жертві в спамерському листі. І після прочитання такого листа програма успішно потрапляє в систему комп'ютера.

Слайд 7

Як захиститися від хакерів 1. Користуйтеся складними паролями.     2. Користуйтесь антивірусним програмним забезпеченням. Обов'язкова умова - його постійне оновлення.   3. Працюйте з комп'ютером у режимі користувача. Якщо після встановлення операційної системи ви продовжуєте використовувати комп'ютер в режимі «Адміністратор», ви створюєте додаткові ризики зараження комп'ютера вірусами, які пропустила антивірусна система.   4. Виявляйте обережність при спробі підвищити власну анонімність. 

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія