X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місце хімії серед наук про природу, її значення для розуміння наукової картини світу

Завантажити презентацію

Місце хімії серед наук про природу, її значення для розуміння наукової картини світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місце хімії серед наук про природу

Слайд 2

Хімія — одна з природничих наук, тобто наук, що вивчають об’єкти та явища природи. Інша назва цих наук — природознавство. До природничих наукналежать фізика, хімія, біологія, фізична географія, астрономія й деякі інші науки.

Слайд 3

Хімія, фізика, біологія лише на перший погляд можуть здатися науками, далекими одна від одної. Це відрізняє природничі науки від математики, історії, економіки й багатьох інших наук, які вивчають те, що створено не природою, а самою людиною.

Слайд 4

Між природничими науками немає чітких меж. Відкриття й вивчення властивостей нових видів атомів колись було прийнято вважати завданням хіміків. Однак вийшло так, що з відомих на сьогодні видів атомів частина відкрита хіміками, а частина — фізиками. Це лише один з багатьох прикладів «відкритих кордонів» між фізикою та хімією.

Слайд 5

Немає чіткої межі між перетвореннями фізичними й хімічними. Природа єдина, тому ми завжди повинні пам’ятати про те, що неможливо розібратися в улаштуванні навколишнього світу, заглибившись лише в одну з галузей людського знання.

Слайд 6

Слайд 7

Хімія — дуже цікава наука. У ній ще не все вивчено, і залишається широкий простір для застосування талантів нових поколінь учених. А загалом, у сучасному світі не залишилося практично жодної сфери діяльності, у якій людина тією чи іншою мірою не зіштовхувалася б із хімією.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія