X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
метан

Завантажити презентацію

метан

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок № 2 11 клас Тема уроку: Теорія хімічної будови органічних речовин О.М.Бутлєрова

Слайд 2

Актуалізація опорних знань 1. Які основні теорії хімії ви знаєте? 2. Яке значення кожної з них для хімії? 3. Який розділ хімії використовує відомі теорії? Завдання: А) Визначіть тип кристалічної гратки таких речовин як: питтєвої соди; силіцію, оцту. Б) Вкажіть фізичний зміст протонного числа. Розв'яжіть задачу: Обчисліть ступінь дисоціації хлоридної кислоти у розчині масою 100 г з м.ч. кислоти 3,65%,що містить 36 х 10 (-3) моль катіонів Гідрогену.

Слайд 3

Теорія хімічної будови органічних речовин 1. Атоми в молекулах сполучені не безладно, а в певній послідовності, відповідно до їхньої валентності. 2. Властивості речовин залежать не тільки від того, які атоми і в якій кількості входять до складу молекул, але й від послідовності сполучення їх між собою ( від хімічної будови). 3. Атоми або групи атомів, що входять до складу молекули, взаємно впливають один на одного. Наслідок: явище ізомерії.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія