X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
фруктоза та сахароза

Завантажити презентацію

фруктоза та сахароза

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

. Фруктоза

Слайд 2

Фруктоза (плодовий цукор), С6Н12О6 — органічна речовина — вуглевод із групи моносахаридів, що міститься в солодких плодах, меді; безбарвні кристали солодкого смаку (солодше сахарози в 1,5 разу і глюкози в 3 рази), t пл 102–104°С; розчинна у воді.

Слайд 3

На відміну від глюкози, що служить універсальним джерелом енергії, фруктоза не поглинається інсуліно-залежними тканинами. Вона майже повністю поглинається і метаболізується клітинами печінки. Практично ніякі інші клітини людського організму (окрім сперматозоїдів і клітин печінки) не можуть використати фруктозу

Слайд 4

. Фруктоза ("фруктовый сахар") выделена впервые в 1847 году; В свободном виде она содержится в овощах, фруктах и пчелином меду; Фруктоза имеет приятный сладкий вкус; Легко растворима в воде и этиловом спирте; В холодном виде и в кислой среде она кажется слаще сахарозы.

Слайд 5

Фруктоза і глюкоза мають однакові формули, але їх молекули розрізняються по просторовому будовою - фруктоза є ізомером глюкози.

Слайд 6

Сахароза

Слайд 7

Цукроза, сахароза (від грец. σάκχαρον — цукор), також буряковий цукор, тростинний цукор, α-D-глюкопіранозил-β-D-фруктофуранозид, С12Н22О11 — важливий дисахарид. Білий, без запаху, кристалічний порошок з солодким смаком — є найбільш відомим і широко застосовуваним у харчуванні цукром. Молекула цукрози складається з залишків молекул глюкози і фруктози.

Слайд 8

Фізичні властивості Біла кристалічна речовина Солодка на смак Добре розчиняється у воді

Слайд 9

Хімічні властивості Гідроліз (нагрівання, кисле середовище) С12Н22О11 → С6Н12О6 + С6Н12О6 глюкоза фруктоза Реакція з купрум(ІІ)гідроксидом (як багатоатомний спирт)

Слайд 10

Схема одержання цукру із цукрового буряка

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія