X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
алкоголь

Завантажити презентацію

алкоголь

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив алкоголю на організм людини Підготували учні 9 класу Югай А., Богомолова А., Василенко А.

Слайд 2

Багато святкових столів прикрашені пляшками зі спиртними напоями та ваблять розслабленням, так і після важкого дня пропустити чарочку-іншу вважається боргом честі. Але рідко хто замислюється, наливаючи чергову порцію спиртного, як алкоголь впливає на організм людини. Головна складова спиртного – етиловий спирт (етанол). Саме він невпинно трудиться над руйнуванням організму питущої людини. У чому ж небезпека алкогольних напоїв і чому вони руйнують тіло?

Слайд 3

Слайд 4

Викрадач розуму — так іменують алкоголь з давніх часів. З появою керамічного посуду, що дало можливість виготовляти алкогольні напої з меду, плодових соків і дикоростучого винограду. Можливо, виноробство виникло ще до початку культурного землеробства. Так, відомий мандрівник Миклухо-Маклай спостерігав папуасів Нової Гвінеї, що не вміли ще добувати вогонь, але вже знали прийоми готування хмільних напоїв.

Слайд 5

Алкоголь має здатність притягувати воду. Внаслідок цього клітини, з якими він вступає в сполуку, зневоднюються й гинуть. Діючи таким чином на білок живого організму, алкоголь викликає його згорання. Із шлунка й кишок алкоголь швидко всмоктується в кров, розноситься по всьому організму. Вже через кілька хвилин після вживання спиртного людина починає відчувати його дію. В організмі людини утилізується в середньому 95 процентів алкоголю. Решта його виводиться в незміненому вигляді із сечею, потом, видихуваним повітрям. Вплив алкоголю на організм

Слайд 6

Дія алкоголю

Слайд 7

Стадії алкоголізму Психологічна залежність і нав’язлива тяга Зниження кількісного контролю порушення пам’яті Ріст толерантності

Слайд 8

Друга стадія Псевдозапої Важке похмілля Паталогічний потяг до алкоголю Депресії

Слайд 9

Третя стадія Соціальна деградація Психічна деградація Абстинентний синдром Зниження толерантності до алкоголю

Слайд 10

Фінал Смерть...

Слайд 11

У всесвітньому масштабі 5% усіх смертей серед молоді у віці від 15 до 29 років викликані вживанням алкоголю. У Європі кожна четверта смерть чоловіків у віковій групі від 15 до 29 років пов’язана з алкоголем. У деяких частинах Східної Європи йдеться вже про кожну третю смерть. У цілому у Європі щороку помирає з причин, обумовлених алкоголем, близько 55000 молодих людей. У цілому у світі від алкогольної залежності страждають 140 мільйонів чоловік, в Україні це близько 1 млн. чоловік.

Слайд 12

Корисні поради Щоб алкоголь приносив тільки користь і не змусив бігати по лікарях, пити його слід в дуже помірних кількостях. Департамент з лікування нарко — та алкогольної залежності пропонує наступні безпечні способи вживання спиртного: Пити тільки 1-2 стандартні порції алкогольних напоїв на добу. Давати відпочинок організму, відмовляючись від спиртного на 3-4 дні щотижня. Але дуже важливо усвідомлювати, що зниження порцій спиртного не означає повну відсутність шкоди. Незважаючи на те, що люди реагують на прийом спиртного індивідуально, алкоголь у будь-якому випадку несе негативні наслідки для здоров’я. Так що оптимальним варіантом залишається повна відмова від спиртних напоїв. Будьте здорові!

Слайд 13

Слайд 14

Продукти, що виводять алкоголь із організму У організмі людини накопичується безліч шкідливих речовин. Однією із них є не що інше, як алкоголь. Наступні продукти можуть допомогти вивести алкоголь із організму: Лимон — основна його користь у наявності вітаміну С, який дозволяє розчинити етиловий спирт та вивести його із організму. Петрушка — сама по собі є потужним антиоксидантом, сприяє виведенню із організму отрут. Зелений чай — так, як і петрушка, є потужним антиоксидантом, а також відновлює клітини печінки. Часник — допомагає організму у боротьбі з інфекціями. Капуста — також є продуктом, що виводить із організму отрути, її дія є аналогічною петрушці. Свіжий апельсиновий сік.

Слайд 15

Цікаві факти про алкоголь Максимально можлива міцність спирту – 96 градусів (медичний спирт). Це обумовлено, що 100-відсотковий спирт вбирає в себе вологу з повітря і саморазбавляється. Практично у всіх овочах і фруктах міститься алкоголь. Людина сама постійно діюча алкогольна фабрика. Президент Лінкольн виробляв і продавав лікери в своїх закладах. Коктейлі завоювали свою популярність в часи Сухого закону. Їх почали готувати, щоб приховати смак неякісної випивки. У 0,5 літрах пива, келиху вина і чарці горілки міститься однакова кількість алкоголю. У французькому винограднику робочих змушують обтрушувати взуття в кінці роботи. Тому що ця земля вважається вкрай цінною. Тиск в автомобільній шині втричі нижче, ніж у пляшці з шампанським. Пробка летить з пляшки зі швидкістю 97 км / год. Пляшка з шампанським «закупорює» практично 50000000 бульбашок. В основу мелодії гімну Америки лягла стара застільна пісня (в наших широтах також є безліч подібних пісеньок, однак до звання гімнів вони не дісталися. У стародавні часи Церква зараховувала алкоголь до Божих дарів, даним людям для користування і насолоди. Людей же, які не вживали алкоголь і / або ставилися до нього з презирством, Церква визнавала єретиками. У період сухого закону в США особливо завзяті активісти утримання від алкоголю наймали людей, які переписували біблії, вилучаючи з них всі згадки про алкогольні напої. Відомо, що Адольф Гітлер практично не вживав алкоголь. Зате Уїнстон Черчілль відомий як злісний споживач спиртних напоїв. Він випивав не менш восьми склянок віскі кожен день і обожнював вірменський коньяк.

Слайд 16

Висновок Шкода алкоголю доведена. Навіть малі дози його можуть стати причиною великих неприємностей чи нещасть : травм, автокатастроф, позбавлення працездатності, розпаду родини, утрати духовних потреб і вольових рис людиною. Тому алкоголізм – велика соціальна і медична проблема, для вирішення якої кожен повинен надати максимум зусиль. „Навіть не припускайте, що існує „вікно”, в межах якого користь від алкоголю перевищує його шкідливість”

Слайд 17

Дякуємо за увагу! Не зловживайте алкоголем)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія