X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПІРАМІДА. ПЛОЩА БІЧНОЇ І ПОВНОЇ ПОВЕРХНІ

Завантажити презентацію

ПІРАМІДА. ПЛОЩА БІЧНОЇ І ПОВНОЇ ПОВЕРХНІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Площі трикутників.

Слайд 3

Площі трикутників.

Слайд 4

Задача №1 Задача №2 АС=6 см, BF=4 см, S=6*4=24 см2. S (АВD)=15 см2. S (АВСD)=7,5 см2.

Слайд 5

Піраміда Джосера – одна з найбільших в Єгипті, крім великих пірамід Гізи, знаходиться в селі Саккара і є однією з найбільш древніх великих споруд у світі. Побудував її Імхотеп, як гробницю для фараона Джосера, в 2650 до нашої ери. Її також називають Ступінчастою пірамідою через особливу форму.

Слайд 6

Піраміда Снофру

Слайд 7

Піраміда Хеопса

Слайд 8

Види пірамід.

Слайд 9

S вершина А B C E D бічне ребро бічна грань основа SO - висота піраміди

Слайд 10

Правильна піраміда. В правильній піраміді всі бічні грані – рівні рівнобедрені трикутники. SH - апофема- висота бічної грані правильної піраміди.

Слайд 11

Види правильних пірамід

Слайд 12

Властивості правильної піраміди : 1) Бічні ребра рівні; 2) Бічні грані рівні; 3) Апофеми рівні; 4) Двогранні кути при основі рівні; 5) Двогранні кути при бічних ребрах рівні; 6) Кожна точка висоти правильної піраміди рівновіддалена від всіх вершин основи; 7) Кожна точка висоти правильної піраміди рівновіддалена від усіх бічних граней.

Слайд 13

Sбіч = ½ Pосн SH = ½ Pосн l Sп.п. = S осн+ Sбіч

Слайд 14

Задача №1. Знайдіть площу бічної та повної поверхні правильної чотирикутної піраміди, у якої сторона основи дорівнює 10 см, а бічне ребро – 13 см. Задача №2. Висота правильної чотирикутної піраміди дорівнює 7 см, а сторона основи – 8 см. Знайдіть бічне ребро піраміди. Задача №3. Апофема правильної трикутної піраміди дорівнює 6см, а висота - 3см. Знайти площу бічної поверхні піраміди. Задача №4. Знайти апофему правильної чотирикутної піраміди, якщо площина основи і бічна поверхня цієї піраміди рівні відповідно 36 см2 і 60 см2.

Слайд 15

Многогранник, який складається з плоского многокутника, точки, яка не лежить у площині плоского многокутника і всіх відрізків, що сполучають цю точку з точками плоского многокутника називається… Точка, яка не лежить у площині основи піраміди називається… Відрізки, що сполучають вершину піраміди з вершинами основи, називаються… Кожна бічна грань піраміди є… Перпендикуляр, опущений з вершини піраміди на площину основи називається… Поверхня піраміди складається… Піраміда називається правильною, якщо її основа є... В правильній піраміді бічні ребра ... Висота бічної грані правильної піраміди, проведена з її вершини, називається… Бліц - турнір

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія