X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Куля та сфера

Завантажити презентацію

Куля та сфера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Куля

Слайд 2

План Вступ Кулі навколо нас Куля Сфера Переріз кулі площиною Симетрія кулі Перетин двох сфер Дотична площина до кулі Площа сфери та об’єм кулі Діаметр кулі Куля як тіло обертання Діаметральна площина

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Куля Куля — це тіло, що складається з усіх точок простору, які знаходяться від даної точки на відстані, не більшій за дану . Центром кулі називають центр круга, обертанням якого її утворено. Відрізок, який сполучає центр кулі з довільною точкою її поверхні, — радіус кулі. Відрізок, який сполучає дві довільні точки поверхні кулі, — її хорда. Хорда кулі, яка проходить через центр, — діаметр кулі.

Слайд 6

Сфера Сфера — замкнута поверхня, геометричне місце точок  рівновіддалених від даної точки, що є центром сфери. Сфера є окремим випадком еліпсоїда, у якого всі три півосі однакові. Точками сфери є всі точки кулі, які віддалені від центра на відстань, що дорівнює радіусу.

Слайд 7

Переріз кулі площиною

Слайд 8

Симетрія кулі

Слайд 9

Перетин двох сфер

Слайд 10

Дотична площина до кулі

Слайд 11

Площа сфери та об’єм кулі

Слайд 12

Діаметр кулі

Слайд 13

Куля як тіло обертання

Слайд 14

Діаметральна площина

Слайд 15

Підсумки: Межа кулі називається кулевою поверхнею, або сферою. Відрізок, що сполучає дві точки кульової поверхні й проходить через центр кулі, називається діаметром. Куля є тілом обертання, яке утворюється під час обертання півкруга навколо його діаметра як осі. Будь-який переріз кулі площиною є круг. Центр цього круга є основою перпендикуляра, опущеного з центра кулі на січну площину.

Слайд 16

Проект підготували: Александрук Василь Гаджук Владислава Деблюк Ірина Шкрібляк Марія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія