X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Геометричні перетворення на площині

Завантажити презентацію

Геометричні перетворення на площині

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Геометричні перетворення на площині Геометрія 9 клас Вчитель: Бондар В.В.

Слайд 2

Девіз проекту «Подібно до того як усі мистецтва тяжіють до музики, усі науки прагнуть до математики…» Джордж Сантаяна

Слайд 3

Вчитель: Бондар В.В.

Слайд 4

Тема: Розв’язування задач Мета: узагальнення та систематизація знань учнів з теми: «Геометричні перетворення на площині»; удосконалення вмінь розв’язувати задачі з цієї теми. Тип уроку: Застосування знань і вмінь. Обладнання та наочність: ПК, інтерактивна дошка, таблиці. Хід уроку Організаційний етап - Клас поділено на дві команди: «Абсциса», «Ордината»; - За кожну правильну відповідь бали записуються в зошиті, в кінці уроку підводиться підсумок.   Перевірка домашнього завдання - Перевіряє консультант;   I. II.

Слайд 5

Узагальнення знань і вмінь 1.Презентація «Геометричні перетворення на площині»; - запитання: сформулювати властивості вказаних перетворень 2. «Галерея перетворень»; - указати вид перетворення(правильна відповідь – 1 бал) III.

Слайд 6

Учасник проекту, учень 9 класу

Слайд 7

3. «Хто швидше?»; - тести 1–5 на інтерактивній дошці (відповіді з побудовою); Правильна відповідь – 2 бали;

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

4. Презентація. Релакс пауза «Симетрія в природі» - 5. Розв’язування задач № 6, 7; - розв’язуються на дошці. Правильна відповідь – 3 бали.

Слайд 12

6. Геометрична вікторина. Презентація. - за правильну відповідь – 1 бал. Використання геометричних перетворень для розв’язування задач 1. Задача № 1; 2. Задача № 2; (задачі записані і розв’язуються на інтерактивній дошці) IV.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Релакс пауза «Гімнастика для очей» : Тестування з подальшою перевіркою, оцінюванням та обговоренням. (15 хвилин) - Відповіді на дошці V. VI.

Слайд 16

Слайд 17

Підбиття підсумків уроку 1. Виставлення оцінок за урок (бали сумуються); 2. Визначається команда переможців.   Домашнє завдання: Розділ 3, самостійна робота В - I, II. VII.

Слайд 18

Учасники проекту – учні 9 класу

Слайд 19

Дякуємо за увагу !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія