X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зовнішні процеси,що зумовлюють зміну земної кори

Завантажити презентацію

Зовнішні процеси,що зумовлюють зміну земної кори

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Топіарій Сірко Олександр

Слайд 2

Топіарій - це мистецтво художньої обрізки крон дерев та кущів для надання їм декоративних форм. Простими словами - фігурна стрижка рослин. Зробимо невеликий екскурс в історію. ... Тому Стародавній Рим прийнято вважати батьківщиною мистецтва топіар.

Слайд 3

У Європі топіари були дуже популярні в XVI - XVIII століттях. Розквіт топіарного мистецтва припадав на епоху Ренесансу, коли рослинна "архітектура" практично витіснила садове квітникарство. На початку XVIII століття мода на зелені скульптури і регулярний стиль оформлення садів прийшла і в Україну. Дерева і чагарники набували форми людей, птахів і звірів.

Слайд 4

Напевно, всі бачили і захоплювалися дивовижними фігурними деревами та чагарниками, що стоять де-небудь в саду, в парку, на широкій галявині. Всім зрозуміло, що робиться ця краса за допомогою стрижки, але, можливо, не всі знають, що називається диво-мистецтво смішним словом топиарий. А топиарий - це результат віртуозного володіння ножицями і секатором, дослівно - це декоративне дерево абсолютно досконалої форми, яким прикрашають і вдома, і ділянки, і міські парки і сади. Сьогодні топіарі стало частиною ландшафтного дизайну, що перетворює рослини в будь-, найнеймовірніші форми: геометричні фігури (кулі, трикутники, ромби, піраміди та інші), тварин (котів, дельфінів, ведмедиків), навіть в людей.

Слайд 5

Які бувають топіари

Слайд 6

Топіарій - декоративне дерево, виготовлене з підручних, доступних матеріалів. Для виготовлення топіарію можна використовувати найбільш різноманітні матеріали: живі чи штучні квіти, тканину, папір, шишки, ракушки, серветки, атласні смужки, кавові зерна тощо.

Слайд 7

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія