X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зх європа(візитки)

Завантажити презентацію

Зх європа(візитки)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Візитні картики країн Західної Європи Виконала учениця 10 – Б класу Луценко Тетяна

Слайд 2

Західна Європа

Слайд 3

Німеччина Офіційна назва – Федеративна республіка Німеччина Площа - 357 021 км² К-сть населення - 81,757,600 ос. Столиця – Берлін Тип країни – Високорозвинена країна Державний устрій – Парламенська республіка

Слайд 4

Цікаво знати У Німеччині проживають 6,7 мільйонів іноземців, 700 000 з них - уже так давно, що досяглися пенсійного віку. В останні три роки більше 400 000 іноземців заявили про своє бажання прийняти німецьке громадянство. Німеччина зараз посідає третє місце в світі по книгодрукуванню (після Великобританії та Китаю). Кількість нових книг в минулому році склала близько 83000 найменувань, обсяг книжкового ринку – 9,4 мільярда Євро. Найбільш читаючою віковою групою в Німеччині є молодь від 14 до 19 років.

Слайд 5

Франція Офіційна назва – Французька республіка Площа - 551 695 км² К-сть населення - 65 073 482 ос. Столиця - Париж Тип країни - високорозвинена індустріально-аграрна країна. Державний устрій - Президентська республіка

Слайд 6

А ви знаєте… Щорічне споживання сиру одним французом становить 22,8 кг. У рік виробляється близько 1577000 тонн, 458 000 тонн йде на експорт.

Слайд 7

Коли хтось іде, не прощаючись, ми вживаємо вираз «пішов по-англійськи ». Хоча в оригіналі цю ідіому придумали самі англійці, а звучала вона як 'to take French leave' («піти по-французьки »). З'явилася вона в період Семирічної війни в 18 столітті в насмішку над французькими солдатами, самовільно залишати розташування частини. Тоді ж французи скопіювали цей вислів, але вже щодо англійців, і в цьому вигляді воно закріпилося в російській мові.

Слайд 8

Велика Британія Офіційна назва - Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії Площа - 244 101 км² К-сть населення - 61 612 300 ос. Столиця - Лондон Тип країни – високорозвинена індустріальна Державний устрій - Конституційна монархія

Слайд 9

В Англії до кінця XIX століття деякі чоловіки мали право трьох голосів на виборах: за місцем проживання, за місцем роботи в Лондонському Сіті і в тому університеті, який вони закінчили. Наклеювання поштової марки із зображення королеви чи короля догори ногами прирівнюється до державної зради.

Слайд 10

Швейцарія Офіційна назва - Швейцарська Конфедерація Площа - 41 285 км² К-сть населення - 7 591 400 ос. Столиця - Берн Тип країни - високорозвинута індустріальна країна Державний устрій - федеративна парламентська республіка.

Слайд 11

Цікаво, що… Саме у Швейцарії створений самий маленький револьвер у світі – Swiss Mini Gun. Не дивлячись на його розмір, це не іграшка: він може стріляти! Це мініатюрний Швейцарський револьвер, боєпріпаси створювались за допомогою методу швейцарських технологій годинникового виробництва Револьвер продається за ціною близько $ 5000, но виконавчий директор компанії Paul Erard заявив, що більшість покупців вибираються модель за $ 30000 інкрустованій золотом і діамантами..

Слайд 12

Нідерланди Офіційна назва - Королівство Нідерланди Площа - 42 508 км² К-сть населення - 17,000,000 ос. Столиця – Амстердам Тип країни – високорозвинена індустріальна країна Державний устрій - Парламенська демократія й конституційна монархія

Слайд 13

А чи знаєте ви, що в бельгійсько-голландському містечку Барлье кордону так переплелися, що державну приналежність будинку і громадянство його жителів визначають по тому, в якій країні розташовується його головна двері. Якщо ваша парадні двері веде, наприклад, до Бельгії, значить, ви бельгієць, нехай навіть кухня і спальня у вас в Нідерландах. У місті-матрьошці за багатьма вулицями листоноші і сміттєвози - від двох національних служб - проходять двічі на день. А до недавнього часу в Бельгії та Голландії були різні правила дорожнього руху, уявляєте, як важко було автомобілістам.

Слайд 14

Виявляється, щурів можна використовувати в корисних цілях для населення. Їх можна навчити шукати вибухівку, що зробили спеціалісти організації APOPO (Нідерланди). Для очищення 200 кв.м. мінного поля, двом професійним саперам потрібно витратити майже цілий день, а щури справляються з цим завданням в середньому за дві години.

Слайд 15

Бельгія Офіційна назва - Королівство Бельгія Площа - 32 547 км² К-сть населення - 10 372 469 ос. Столиця - Брюссель Тип країни - високорозвинена індустріальна країна Державний устрій - конституційна монархія.

Слайд 16

Одним з найпримітніших фактів бельгійського життя є щорічне виробництво шоколаду. У Бельгії виробляється близько 220 000 тонн шоколаду в рік. Бельгійський національний аеропорт у Брюсселі є найбільшим у світі пунктом продажу цього солодкого продукту. Бельгійська система автострад - це єдина структура на землі, зроблена людиною, яку видно з місяця (вночі, завдяки висвітленню всіх автомагістралей).

Слайд 17

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія