X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Європа - наш великий спільний дім".

Завантажити презентацію

"Європа - наш великий спільний дім".

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

систематизувати та розширити знання учнів про країни Європи, їх особливості, досягнення, традиції, культуру. Показати важливість євроінтеграції для України. Розвивати мислення учнів, сприяти розвитку емоційної сфери особистості учнів, сприяти формуванню пізнавального інтересу до географічних та історичних знань. Виховувати інтерес до пізнання життя інших народів і країн, відповідальність, організованість, самостійність, почуття колективізму.

Слайд 4

Критерії оцінювання творчих завдань Повнота розкиття теми Оригінальність Художнє оформлення Артистизм

Слайд 5

Слайд 6

Евро па — одна з шести частин світу, має площу близько 10,5 млн км² і населення близько 800 млн. чоловік. Разом з Азією утворює материк Євразію. Європа на карті півкуль Вигляд з космосу

Слайд 7

Європа названа на честь героїні грецької міфології “Європи”,фінікійської царівни, викраденої Зевсом.” Европія”за часів античності означало: «країна заходу, або темна». Стародавні греки спочатку вважали Європу окремим материком, відділеним від Азії Єгейським та Чорним морями, а від Африки — Середземним морем.Переконавшись, що Європа — лише маленька частина велетенського континента ,античні автори стали проводити східний кордон Европи по річці Дон.

Слайд 8

НА політичній карті Європи нині існує 44 незалежні суверенні держави. За формою правління переважна більшість (34) держави є республіками, інші(10) – монархіями. Більшість держав унітарні за територіальним устроєм. У теперішній час більше половини держав Европи входять до складу Европейського союзу й НАТО, практично всі інші заявляють про бажання вступити в ці організації. Лідерами політичних процесів в Европі є Німеччина, Франція, Великобританія й Італія.

Слайд 9

Рада Європи- є єдиною організацією, членами якої є практично всі країни Європи. У цей час членами Ради Європи є 47 держав. Цілями Ради Європи є програми по залагоджуванню протиріч між законодавчими базами європейських країн у таких сферах, як права людини, громадянство, міжнародне приватне право, захист навколишнього середовища й культурної спадщини, охорона прав національних меншостей і т.п. Основні міжнародні об'єднання в Європі

Слайд 10

Европейский союз (ЄС)— наднаціональне об'єднання з 27 держав Європи. У рамках Союзу діє безліч програм. У рамках ЄС діє єдиний ринок, що включає в себе митний союз, валютний союз (єдина європейська валюта— евро, діє на території 16 з 27 членов Євросоюзу), загальну політику в області сільського господарства й рибальства. Європейський союз також вживає заходів до координації дій країн-членів в області політики. Також існують тенденції до координації дій в області оборони й загальній зовнішній політиці. Союз поступово еволюціонує з економічної організації в наднаціональну. У цей час спільний ВВП Євросоюзу є найбільшим у світі й становить майже 16 триллионів долларів США.

Слайд 11

Співдружність незалежних держав — організація, що складається з 11 колишніх республік Радянського Союзу (крім країн Прибалтики й Грузії). СНД не має наднаціональних повноважень і є більшою мірою символічною організацією, що діє в сфері координації взаємодії між країнами-учасницями.

Слайд 12

НАТО Організація Північно- атлантичного договору є військовим союзом, членами якого є в основному країни Європи, а також США і Канада. НАТО створювалася як організація для зміцнення західноєвропейських країн під командуванням США проти Союзу Радянських Соціалістичних Республік і його союзників. Основою організації є договір про колективну оборону у випадку нападу на кожну з держав-членів.

Слайд 13

Слайд 14

Історія “Вгадай країну” “Питання -родзинка” Вартість відповіді-5 балів Вартість відповіді-7 балів Вартість відповіді- 10 балів Вартість відповіді- 9 балів “Міжнародні європейські організації ”

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія