X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Забруднення водойм

Завантажити презентацію

Забруднення водойм

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Забруднення водойм

Слайд 2

Основними джерелами забруднення і засмічення водойм є недостатньо очищені стічні води промислових і комунальних підприємств, великих тваринницьких комплексів, відходи виробництва при розробці рудних копалин, гідроенергетичному будівництві, води шахт, рудників, відходи при обробці і сплаві лісоматеріалів, скидання водного і залізничного транспорту, відходи первинної обробки льону, пестициди і т.д. З початком навігаційного періоду збільшується забруднення суднами річкового флоту.

Слайд 3

Накопичення побутових відходів значною мірою залежить від погодних умов, пори року, ступеня благоустрою житлових будинків, рівня життянаселення тощо. У загальному обсязі побутових відходів міститься 10,3 — 26,4% паперу, 20 — 40 — харчових відходів, 0,75 — 3,7 — деревини, 0,2 — 8 — текстилю, 1 — 5,8 — металів, 1,1 — 9 — скла, 0,6 — 6 — полімерних відходів та інших речовин

Слайд 4

Використання пестицидів, мінеральних добрив та інших хімікатів під час сільськогосподарських робіт призводить до значного забруднення води та повітря. Безпосереднє скидання відходів та сміття у воду погіршує її якість і руйнує водні екосистеми.

Слайд 5

Забруднення моря нафтою все частіше призводить до локальних екологічних катастроф.     До 50-х років XX ст. кораблі-цистерни були невеликих розмірів, тому їхні аварії не могли завдати серйозної шкоди морю і його мешканцям. Кількість нафти, що витікала з них в море, не виходила за межі допустимого рівня, і така нафта могла бути розкладена природним чином, за допомогою бактерій. Проте поступово розміри танкерів почали ставати дедалі більшими. 

Слайд 6

Попри те, що капітани танкерів знають наслідки, до яких призводить відмивання нафтових резервуарів в морі, вони порушують закон і виполіскують їх морською водою, виливаючи брудну воду прямо назад у море. Частка участі людей, які керують морським транспортом, у забрудненні моря нафтою складає 28%, а 72% - це результат інших дій людини.   У 1987 році в морські води всього світу витекло більше ніж 3,5 мільйони тонн нафти. Оскільки вона мала різні джерела походження, нафтова промисловість надала інформацію, на основі якої були зареєстровані всі відомі випадки аварій і їхні причини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія