X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вода на Землі

Завантажити презентацію

Вода на Землі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала: вчитель географії Курій Руслана Василівна

Слайд 2

Усміхніться всім навколо:  Небу, сонцю,добрим людям.  І тоді обов’язково  Наш урок цікавим буде! 

Слайд 3

Слайд 4

Пригадай! Де ви зустрічали воду в повсякденному житті? В природі? - Які агрегатні стани води ви знаєте? - Які властивості води вам відомі?

Слайд 5

Вода на Землі

Слайд 6

Яка маленька крапля води! Мабуть, і її значення на Землі також невелике?

Слайд 7

Відгадай! Без рук, без ніг, а цілий світ пройде - … Вода

Слайд 8

Відгадай! Прозорий як скло, та не вставиш у вікно Лід

Слайд 9

Відгадай! Біле, а не цукор, м’яке, а не вата, без ніг,а йде. Як можна все назвати одним словом? Сніг

Слайд 10

Слайд 11

Вода на Землі

Слайд 12

Вода на Землі План уроку Вода на Землі Властивості води Значення води для життя на Землі та для людини

Слайд 13

Коли з космосу космонавти вперше побачили нашу планету, вони були дуже здивовані і зачаровані її красою і назвали Землю «блакитною планетою». 

Слайд 14

Вода на Землі

Слайд 15

Слайд 16

ОКЕАНИ ТИХИЙ АТЛАНТИЧНИЙ ІНДІЙСЬКИЙ ПІВНІЧНО - ЛЬОДОВИТИЙ

Слайд 17

Властивості води Прозора Текуча Без кольору Без запаху Без смаку Розчинник Під час нагрівання розширюється Під час охолодження стискується Має погану теплопровідність

Слайд 18

Вода на Землі Всі живі істоти складаються з води: тварини — на 75 %, риби — на 75 %, медузи — на 99 %, картопля — на 76 %, яблука — на 85 %, помідори — на 90 %, огірки — на 95 %, кавуни — на 96 %. Вода становить майже 70 % маси тіла людини. Найбільш інтелектуальна частина нашого тіла — мозок — на 85% складається з води, кров — на 95 %.

Слайд 19

Водяний млин Значення води у житті людини

Слайд 20

Гідроелектростанція

Слайд 21

Слайд 22

Гра «Добери риму».  - Течуть річки у майбуття, а в них вода — саме ... (життя). - Бо без води не можна жити і нею треба ... (дорожити). - Розчистіть річку, джерело, щоб все сміялось і... (жило). - Тож хай біжить, у добрий час, хай напува здоров'ям ... (нас).

Слайд 23

Підведення підсумків уроку Ось і закінчується наш урок. Ще раз розкажіть, що ви дізналися сьогодні на уроці. Що вам особливо сподобалося робити. Підніміть руку, хто задоволений собою, тому, що він був активним на уроці і у нього все виходило. Підніміть руку, хто вважає, що у нього ще не все виходить, і він обов'язково буде намагатися на наступних уроках бути уважнішим та запам'ятовувати краще.

Слайд 24

Заключне слово. ЖИВА ВОДА  Жива вода дає життя всьому живому в світі. Якщо живе жива вода, тоді земля у квіті. Не треба вибухів війни, живи, жива водиця. Для праці хай ростуть сини і жито колоситься. Повітря, земля і вода — це Природа. Природа - це Я, і Ти - це Природа.  У Божому світі під сонцем одним повинні ми жити у згоді! 

Слайд 25

Домашнє завдання Скласти казочку «Подорож краплинки води» (Люда, Павло, Дмитро, Василь). Віка, Ірина – розмальовуємо розмальовки «Вода у житті дітей»

Слайд 26

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія