X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Угорщина

Завантажити презентацію

Угорщина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Угорщина

Слайд 2

Візитна картка Столиця – Будапешт Населення - 10 млн. осіб S = 93 тис. км² Державний устрій – парламентська республіка, унітарна держава Адміністративний поділ: розділена на 19 медье (областей) Валюта – угорський форинт

Слайд 3

Державні символи Прапор Герб

Слайд 4

Географічне положення Розташування Центральна Європа Країни з якими межує Словаччина,Україна, Румунія, Сербія,Хорватія, Словенія ,Австрія Найбільші річки Дунай, Тиса Озера Балатон, Веленце, Фертьо;водосховище Кишкьоре. Клімат Помірноконтинентальний Гори Альпи,Карпати,Середньоугорські,ШопронськіКесегські Найвищаточка ГораКекеш(1015м) Рівнини, низовини Середньодунайськарівнина,низовини:Алфельд,Кишалфельд

Слайд 5

Озеро Балатон Озеро Веленце Дунай

Слайд 6

Населення Населення Угорщини становить близько 10 млн. осіб Густота населення становить 107 осіб на км². Більше 40% живе в столичному районі Будапешта Середня тривалість життя — 72 роки для чоловіків і 79 років для жінок в 2012 році, постійно зростає після падіння комунізму.

Слайд 7

Релігія Більшість жителів Угорщини - католики Близько чверті населення країни належить до різних протестантських деномінацій (кальвіністи - 20%, лютерани - 5%). Православні складають 2,7%, іудеї 1%

Слайд 8

Економіка Угорщина — індустріально-аграрна країна. Основні галузі промисловості: гірнича металургія будівельних матеріалів харчова текстильна хімічна (особливо фармацевтична), моторобудівна.

Слайд 9

Провідною галуззю промисловості країни є машинобудування, зокрема випуск автобусів «Ікарус», виробництво засобів зв'язку, вимірювальних приладів, верстатів.

Слайд 10

Виробництво електроенергії зосереджено наТЕС. За останні десятиліття значно скоротилися обсяги виробництва в гірничохімічній, металургійній, текстильній, хімічній і фармацевтичній галузях.

Слайд 11

Сільське господарство В структурі сільського господарства Угорщини рослинництво й тваринництво є майже рівноцінними галузями, за ринковою вартістю продукції, що виробляється. 2/3 ріллі зайнято посівами зернових, переважно пшениці та кукурудзи. Вирощують картоплю, цукрові буряки, соняшник, овочі, високо розвинено садівництво й виноградарство. Токайські вина з винограду, що вирощується на схилах вулканічної гори Токай, вважаються одними з найкращих у світі.

Слайд 12

Транспорт Транспорт: залізничний, автомобільний, річковий (по р. Дунай). Будапешт — центральний вузол транспортної системи Угорщини. Будапештські летовища Феріхедь-1 і Феріхедь-2 обслуговують як внутрішні, так і міжнародні авіалінії.

Слайд 13

Культурні центри Будапештська державна опера

Слайд 14

Базиліка Святого Стефана, Будапешт

Слайд 15

Замок Шарошпаток

Слайд 16

Естергом, архієпископський собор

Слайд 17

Фертед, палац Естерхазі

Слайд 18

Угорська кухня  Гуляш Курячий папрікаш Турош чуса Ретеш

Слайд 19

Цікаві поради Не варто говорити з угорцями на особисті теми: робота, зарплата, сімейний стан, здоров'я і т. д., порівняння між угорцями і їх слов'янськими сусідами. Для жесту прощання підніміть праву руку долонею назовні, зі стуленими пальцями. За столом угорці обслуговують спершу найбільш шанованих або літніх гостей. Не приправляйте їжу перед тим, як спробуєте. Це образить господиню. Для того, щоб закликати офіціанта підніміть праву руку з витягнутим вказівним пальцем. Можна додати слово «керем», що означає «будь ласка». В угорських ресторанах в ціни меню не включається обслуговування, тому, як правило, на чай дають 10-20% від кінцевої суми.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія