X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Королівство Угорщина"

Завантажити презентацію

"Королівство Угорщина"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Королівство Угорщина

Слайд 2

Прапор Угорщини Державний прапор Угорської Республіки складається з червоної, білої і зеленої горизонтальних смуг. Червоний колір символізує кров угорських патріотів, пролиту в боротьбі за незалежність Угорщини. Білий колір — символ етичної чистоти і благородства ідеалів угорського народу. Зелений колір — символ надії на краще майбутнє країни.

Слайд 3

Герб Угорщини Герб Угорщини являє собою розділений вертикально надвоє  геральдичний щит . Права частина щита розділена на вісім горизонтальних червоних і срібних смуг, що чергуються. У лівій частині щита в червоному полі срібний шестикінечний  хрест, який стоїть на увінчаному золотою  короною  середньому з трьох зелених горбів . Щит увінчаний короною  святого Стефана.

Слайд 4

Створення Після виведення окупаційних військ Румунії в 1920 році і закінчення війни проти  комуністичного режиму Бела Куна, в країні розпочалась громадянська війна. Угорські антикомуністи і монархісти жорстоко чистили націю від комуністів, лівих інтелектуалів, євреїв й інших загроз. В 1920 році, коаліція правих політичних сил об'єдналась і повернула Угорщині конституційну монархію. Вибір нового короля було затримано через громадянську боротьбу, і було вирішено обрати регента. Колишнього адмірала австро-угорського флоту Міклоша Хорті було обрано регентом і він залишався ним до падіння держави.

Слайд 5

Друга Світова війна Угорщина приєдналась до Німеччини й Італії під час їх вторгнення в Югославію в 1941 році. Угорщині було дозволено приєднати регіон Бачка у Воєводині, в якому мешкало значна кількість сербів, а також регіони Прекмур'я і Меджимур'я, які мали словенську й хорватську більшість відповідно.

Слайд 6

В 1944 році радянські війська швидко просувались на захід, тому Угорщина вирішила перейти на бік союзників, щоб уникнути окупації. Німеччина відразу окупувала Угорщину і створила маріонеткову державу.

Слайд 7

Скасування Під час радянської окупації доля королівства була вирішена. Монархія була офіційно скасована в 1946 році, замінена Другою Угорською республікою, яку також незабаром скасовано й утворено комуністичну державу — Угорська Народна республіка.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія