X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Королівство Данія

Завантажити презентацію

Королівство Данія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Королівство Данія

Слайд 2

Грошова одиниця- датська крона

Слайд 3

На півдні Данія межує з Німеччиною, це єдиний сухопутний кордон країни. Із заходу узбережжя Данії омивають води Північного моря, зі сходу — Балтійського моря. Столиця — Копенгаген. Розташований на острові Зіланд, найбільшому зі всіх островів, що належать Данії.

Слайд 4

Королівство Данія - держава в Північній Європі, на півострові Ютландія і 406 островах Данського архіпелагу. Державний лад — конституційна монархія. Глава держави — королева. Законодавчий орган — однопалатний парламент. З 1982 р. при владі коаліційний уряд.

Слайд 5

Данія існує як самостійне королівство з IX ст н.е. Населення — 5,3 млн чоловік, понад 97% — данці. Міське населення — 85%. Офіційна мова — датська. Віруючі — лютерани-євангелісти — 91%, католики — 0,5%.

Слайд 6

Данія - високорозвинена промислова країна, рівень життя і соціальних гарантій її населення один з найвищих в світі. Основні галузі, в яких поширені приватні послуги - банківська справа, страхування і фінанси, туризм, транспорт і торгівля.

Слайд 7

Сільське господарство - найважливіша галузь в Данії. Це підтверджується об'ємом і роллю сільгосп. експорту по відношенню до данської економіки.

Слайд 8

Данська національна кухня увібрала в себе кулінарні традиції практично всіх народів півночі європейського материка. Характерна риса данської кухні — різноманітність бутербродів,популярні салати, наприклад, з макаронів, овочів і шинки. Національним блюдом вважається густий ягідний суп . На десерт подають данські булочки а також яблучний пиріг із смородиновим желе.

Слайд 9

Данці люблять пиво. Найбільш популярні місцеві марки "Туборг" і "Карлсберг". Любителі міцніших спиртних напоїв можуть спробувати данський лікер "Шерріхерінг" . П Пивоварня ивоварня Кристиана IV

Слайд 10

Кращий час для приїзду в Данію — липень або серпень. В цей час поля утопають в зелені і кольорах, панує ясна і сонячна погода, дуже багато туристів. Багато музеїв в цей час працюють до пізнього вечора, на відкритих майданчиках проводяться багаточисельні концерти і шоу.

Слайд 11

Данія славится виробами ручної роботи високої якості і вишуканого дизайну.. . Не одне покоління дітей захоплюється іграшками фірми Lego.

Слайд 12

Данія – маленька північна країна, що подарувала світу найбільшого казкаря. Тут народився Ганс Крістіан Андерсен. І тут він вигадував прекрасні чарівні історії, які чарували нас в дитинстві і не залишають байдужими до цього дня.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія