X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДАНІЯ

Завантажити презентацію

ДАНІЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДАНІЯ

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Повна назва - Королівство Данія Форма правління - конституційна монархія Столиця - Копенгаген, 471 тис. жит. (1995) Територія - 43 070 кв. км. Основніміста: Орхус - 204 тис. жит. (1992), Оденсе - 141 тис. жит. (1992), Ольборг - 115 тис. жит. (1992). Население - 5 384 400 жит. (липень 2003) Грошова одиниця - данська крона Язык - датський релігия - лютерани євангелісти 95%, протестанти і католики 3%, мусульмани 2%. Состав населення – данці Географічні координати - 56 градусів Північної широти, 10 градусів Східної довготи

Слайд 6

Данія - держава на північному заході Європи, на півночі Середньоєвропейської низовини, біля входу в Балтійське море. Країна майже острівна: єдиний її кордон, проходящая по суші, – це 67 кілометрів, що розділяють Данію і північну Німеччину. Країна омивається двома морями – Північним і Балтійським, довжина берегової лінії 7500 км. До складу Данії входять півострів Ютландія і 406 островів, з них близько 100 населені.

Слайд 7

Слайд 8

населення Населення Данії вельми однорідно по національному складу: 98 % його - данці. З національних меншин в країні проживає 50 тис. німців і 6 тис. фризів. Крім того, в країні проживає 20 тис. шведів і 10 тис. норвежців.

Слайд 9

Законодавча влада Законодавчий орган - однопалатний парламент (фолькетинг) - 179 місць, депутати обираються загальним голосуванням на пропорційній основі на 4 - літній термін. Законодавча система заснована на системі цивільного права, визнає верховенство Міжнародного Верховного Суду (у Гаазі). Юридична влада Верховний Суд, судді призначаються монархом довічно. Повноліття настає в 18 років. Конституція прийнята в 1849 р., останні зміни внесені 5.06.1953 р. Виконавча влада належить королеві.

Слайд 10

Економіка Данія – високорозвинена промислова країна, рівень життя її населення один з найвищих в світі. У економіці переважає приватний сектор, але державу надає значний вплив за допомогою грошово-кредитної, фінансової і податкової політики, надання субсидій сільському господарству. Держава володіє багатьма комунальними підприємствами і великою частиною коштів повітряного і залізничного транспорту.

Слайд 11

Діяльність в Данії. Промисловість Данії носить багатопрофільний характер. - виробництво електронного устаткування; - харчова промисловість; - суднобудування; - будівництво мостів; - виробництво меблів; - рибальство; - сільське господарство

Слайд 12

Данія має добре розвинену освітню і науково-дослідну базу, що дозволяє їй стримуватися на передових технологічних рубежах в світі. У Данії діє одна з кращих систем соціального захисту населення. У сукупних суспільних витратах витрати на соціальний захист, освіту і охорону здоров'я складають 70 %, тоді як на оборону, правоохоронну діяльність і державне управління — лише 15 %.

Слайд 13

Експорт Данія займає провідне місце на світовому ринку як постачальник устаткування для цементної промисловості, а також борошномельного устаткування і устаткування для цукрових заводів. Важливе значення має також експорт устаткування для молочної і м'ясної промисловості, а також рибоперерабативающего устаткування. Значною експортною статтею Данії є медичне устаткування і прилади.

Слайд 14

Транспортна промисловість Транспортна промисловість Данії традиційно вважається однією з найважливіших галузей економіки і є третьою за об'ємом експорту в країні. Вона залишається значним джерелом вступів іноземної валюти (близько 90% вступів). Морський транспорт. На його долю доводиться приблизно 75% всіх зовнішньоторговельних перевезень

Слайд 15

Отдых в Дании В Дании Вы найдете прекрасные пляжи и бухты на Балтийском море, которое в июле – августе достаточно теплое, а климат всегда мягкий. Туры в Данию познакомят Вас с этой миниатюрной, но очень интересной страной, в которой Вы найдете множество красивых замков и поместий, старинных зданий и просто идиллических местечек.

Слайд 16

Презентацію підготовив ученьц11-б класу Шукалович Іван (2011 – 2012 н.р.)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія