X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розподіл сонячного тепла на Землі

Завантажити презентацію

Розподіл сонячного тепла на Землі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок географії

Слайд 2

Слайд 3

23о 30’пн ш північний тропік північне полярне коло південне полярне коло VI-VIII: полярний день VI-VIII: полярна ніч

Слайд 4

південний тропік ХІІ-ІІ: полярний день ХІІ-ІІ: полярна ніч 23о 30’пд ш

Слайд 5

День дорівнює ночі на всій планеті

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

21 березня; 23 вересня 22 червня 22 грудня червень-серпень: червень-серпень: червень-серпень: червень-серпень: грудень-лютий грудень-лютий грудень-лютий: грудень-лютий:

Слайд 9

Коли у Києві Сонце буває у зеніті? а) 22 грудня; б) 22 липня; в) 23 вересня; г) ніколи. Що буває за північним полярним колом у січні? а) полярний день; б) полярна ніч; в) сонце у зеніті; г) день дорівнює ночі. Яка лінія має географічну широту 23о30’пд. ш? а) південний тропік; б) південне полярне коло; в) екватор; г) північне полярне коло. Яка пора року у жовтні в Австралії? а) літо; б) зима; в) весна; г) осінь. Як називають день 22 червня? а) день зимового сонцестояння; б) день весняного рівнодення; в) день літнього сонцестояння; г) день осіннього рівнодення. На якій лінії Сонце буває у зеніті 21 березня? а) на північному тропіку; б) на південному тропіку; в) на екваторі; г) на південному полярному колі.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія