X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Острів Крит

Завантажити презентацію

Острів Крит

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Острів Крит

Слайд 2

Острів Крит п'ятий за величиною острів у Середземному морі і найбільший острів Греції. Займає площу в 8 261 км², протяжність берегової лінії — 1 046 кілометрів.

Слайд 3

Сьогодні Крит — одна з тринадцяти периферій Греції і один з найбільших економічних і культурних центрів країни. Туристична інфраструктура Криту розвинена більше, ніж на інших островах. Завдяки теплому морю, субтропічному клімату, розвиненій мережі туристичних центрів і комфортабельним готельним комплексам, Крит вважають одним із найпопулярніших європейських курортів.

Слайд 4

Особливості острову Перш за все, на Крит їдуть з-за прекрасного клімату та інфраструктури, які повністю підходить для туризму. Велика кількість готелів, ресторанів, нічних клубів — все це легко може знайти любитель веселого відпочинку в Іракліоні. У той же час цінителі захоплюючих природних пейзажів оцінять ні з чим не порівнянну природу острова, його потопаючі у зелені ущелини, загадкові печери і, звичайно, незабутні морські види, що відкриваються з високих берегів і чистих природних пляжів.

Слайд 5

Але, мабуть, найцікавішим на Криті залишається його історія. Адже саме цей острів був батьківщиною найстарішої з відомих цивілізацій Європи — мінойської. Вона зародилася понад 4 000 років тому і була настільки високорозвиненою, що її залишки і зараз знаходять археологи. Мова йде про стародавні артефакти: посуд, зброю, творіння мистецтва. Однією з найцікавіших пам’яток Криту є Кноський палац, йому більше 3 500 років, і його будівництво припало на розквіт мінойської цивілізації.

Слайд 6

Цікаві факти: Жителі Криту успішно розвивали виноробство тоді, коли жителі Європи ще ходили з кам’яними сокирами. Бог Зевс, згідно з легендами та міфами, народився саме тут. На Криті практично ніколи не буває гроз. В давньогрецьких палацах, колись розташованих на Криті і побудованих близько семи тисяч років тому, було реалізовано цілком робоче центральне опалення, приблизно як в сучасних будинках.

Слайд 7

Слайд 8

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія