X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Нiмеччина"

Завантажити презентацію

"Нiмеччина"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Площа: 357 021 км² Населення: 81,844 млн. Столиця: Берлiн.

Слайд 2

Німе ччина - демократична федеративна республіка у центрі Європи. Вона в адміністративному відношенні поділяється на 16 федеральних земель, а столиця і найбільше місто країни — Берлін. Традиційною датою заснування Німецької держави прийнято вважати 2 лютого 962 року. Загальнi вiдомостi про країну:

Слайд 3

Географiчне положення: ФРН розташована на сходi Захiдної Європи в оточеннi добрерозвинених Європейських країн. Держави, які мають спільний кордон з Німеччиною - на півночі Данія , на заході – Нідерланди, Бельгія , Люксембург, та Франція, на півдні - Швейцарія, Австрія і Чехія, а на сході - Польща ,На півночі омивається Балтійським та Північним морями.

Слайд 4

Природнi умови й ресурси: Рельєф країни підвищується з півночі на південь. На півночі країни - Північно-Німецька низовина з горбами і ділянками зандрового рельєфу, південніше - височини, низькі і середньовисотні гори. Шість найбільших річок стікають в сторону морів. Більшість території Німеччини піддається впливу сезонного помірного клімату, в якому переважають вологі західні вітри. Клімат помірний повязаний з океанічною, Північноатлантичною течією.

Слайд 5

Народонаселення i культура: Населення Німеччини — 83 мільйони мешканців, із них 75 мільйонів з німецьким, а 8 мільйонів із іноземним громадянством. У країні живуть 70 мільйонів німців та 13 мільйонів іноземців. Щодо вiросповыдання, то близько 40% належать до протестантiв, 35% - до католикiв, а майже 2%- це мусульмани.

Слайд 6

Промисловiсть: Німеччина — одна з високорозвинених країн світу. Вона посідає перше місце в Європі за кількістю виробленої промислової продукції. Провідне місце в економіці займають електронно-технічна, машинобудівна, гірнича, металургійна, хімічна, харчова, суднобудівна, текстильна, нафтопереробна галузі промисловості. Німеччина експортує машинобудівну продукцію, автомобілі, хімічну продукцію, метали та вироби з металу, продукти харчування, текстиль.

Слайд 7

Сiльське господарство: Понад третина території Німеччини зайнята сільським господарством. Головним чином вирощуються зернові, картопля, цукрові буряки, рослини, з яких виробляється олія. Німеччина - лідер-виробник хмелю, з якого виробляється понад 5,5 тис. ґатунків пива.На півдні країни (особливо в долинах річок Рейн та Везер) вирощується виноград.

Слайд 8

Сфера послуг ФРН: Сфера послуг є одною з домінуючих галузей економіки Німеччини. У 2009 р. у сфері послуг було зайнято 72% населення, що працюють. Близько 10 млн. чоловік зайнято в торгівлі, готельно-ресторанному бізнесі і транспорті, 6 млн.- у сфері фінансів, оренди і послуг для підприємств. Завдяки стрімкому технічному прогресу швидко зростає значення перш за все інформаційних і комунікаційних технологій.

Слайд 9

Зовнiшньоекономiчна дiяльнiсть: Частка ФРН у світовому імпорті – 9 %, в експорті – 11 %. Товари, що експортуються: верстати, автомобілі, хімікати, метали, продукти харчування, текстиль. Основні партнери по експорту: Франція,Великобританія,Італія,Нідерланди, Бенілюкс, США, Японія. Імпорт становить 505 млрд. доларів. Товари, що імпортуються: верстати, автомобілі, хімікати, продукти, метали, текстиль. Країна значною мірою залежить від імпорту сировини, напівфабрикатів і деяких видів промислових товарів. Імпорт здійснюється із Францією, Нідерландами, Італією, Великобританією, Бельгією, Люксембургом, США, Японією.

Слайд 10

Найгарнiшi мiсця Нiмеччини:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія