X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Населення та господарство США"

Завантажити презентацію

"Населення та господарство США"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Населення та господарство США

Слайд 2

Населення Для більшої частини США характерний перший тип відтворення населення; Природній приріст невисокий : 3,2 чол./тис.; Відбувається “старіння нації”;

Слайд 3

США переманює найкращих фахівців з усього світу, спричиняючи “відплив умів”, особливо з країн, що розвиваються.

Слайд 4

США - багатонаціональна країна. Понад ¾ Населення вважають себе американцями США. Це нація, яка сформувалася в результаті консолідації іммігрантів з різних частин світу. Ріст населення США протягом 1790–2000 років

Слайд 5

Є в США велика українська діаспора (близько 1,5 млн. осіб).

Слайд 6

Корінні жителі Америки - індіанці, ескімоси та алеути – становлять разом 1% населення країни.

Слайд 7

У США є представники всіх релігій світу, Проте переважають християни (протестанти).

Слайд 8

США має невисокий показник середньої густоти населення – 32,8 чол./км2 ,який істотно коливається по території. Найгустіше заселений схід,а гірські райони та Аляска – малозаселені.

Слайд 9

Високий рівень урбанізації – 76%, у країні є 10 міст мільйонників, з яких найбільші – Нью-Йорк, Чикаго, Лос-Анджелес.

Слайд 10

У наслідок явища субурбанізації виникли великі міські агломерації.

Слайд 11

Господарство США – найпотужніша постіндустріальна Країна світу. 72% населення працюють у невиробничій сфері. Неухильно знижується безробіття. Активно ведеться пошук нових ринків збуту американських товарів.

Слайд 12

Сфера послуг Сфера послуг – основна галузь американської економіки. Вона розвинена у всіх її напрямах. Традиційними сферами послуг є туризм, банківська справа, торгівля, освіта, медецина.

Слайд 13

Промисловість Промисловість країни працює як на власній, так і на імпортній сировині. Особливе значення мають : точне і транспортне машинобудування, хімічна, текстильна, харчова, кольорова металургія, електроенергетика.

Слайд 14

Паливна происловість Паливна промисловість представлена багатьма галузями, але основну роль в ній відіграє нафтопереробка. Вугільна промисловість має експортне значення.

Слайд 15

В електроенергетиці провідну ролі відіграють ТЕС, на які припадає 69% усієї виготовленої електроенергії. Вони працюють біля великих промислових центрів.

Слайд 16

Чорна металургія Чорна металургія – одна з найстаріших галузей американської промисловості, Використовує як власну, так і імпортну сировину.

Слайд 17

Кольорова металургія Американська кольорова металургія дуже потужна. З власної сировини тут виплавляють мідь, свинець, цинк, з імпортної – алюміній.

Слайд 18

Машинобудування Машинобудування – серце промисловості США. Провідну роль відіграє автомобілебудування. Детройт – “автомобільна столиця США”.

Слайд 19

Важливе значення має також авіакосмічне машинобудування. У штаті Флорида на мисі Канаверал знаходиться американський космодром, та центр керування космічними польотами.

Слайд 20

Сільське господарство Високоінтенсивне сільське господарство не лише повністю забезпечує США, але й експортує значну частину продовольства. У галузевій структурі сільського господарства переважає тваринництво.

Слайд 21

Для рослинництва характерні високий рівень механізації та чітка зональна спеціалізація. За вирощуванням та експортом багатьох сільськогосподарських рослин країні не має рівних у світі.

Слайд 22

Транспортна мережа Добре розвинутий транспорт. Вантажообіг - залізниці, пасажирообіг – автомобілі. Зовнішні перевезення забезпечують авіа та морський транспот.

Слайд 23

Територіальна структура У країні виділяють три основні економічні райони : Північний, Південний, Західний. Північ – виробляється більше половини сільськогосподарської та промислової продукції. Південь – спеціалізується на добувній, хімічній і текстильній промисловості. Захід є районом більш пізнього освоєння,тут переважає туризм.

Слайд 24

Експорт Основу експорту США становлять устаткування, літаки, автомобілі, продукція сільського господарства, військова техніка, хімікати. Частка США у світовому експорті продукції наукоємних галузей становить близько 20%, у світовому експорті зерна – близько 50% на рік.

Слайд 25

Імпорт Імпортується величезна кількість електронних компонентів, побутової електроніки і комп'ютерів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія