X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
На межі минулого і майбутнього

Завантажити презентацію

На межі минулого і майбутнього

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Щоб побачити “завтра” , треба зрозуміти “сьогодні”. Як ми живемо? Добро чи зло прийшли творити ми на цю Землю? Що отримуємо і що втрачаємо? Живе чи виживає наша планета?

Слайд 3

Щоб зрозуміти голос Землі , треба його почути! Ми почули 7 її криків, а з них склали Книгу Скарг Землі: 1.Люди,будьте моїми друзями, а не господарями. 2.Не забруднюйте повітря! 3.Бережіть воду! 4.Поважайте Землю! 5.Охороняйте ліс! 6.Не кривдьте тварин, не губіть рослин! 7.Не руйнуйте мене! Зникну я-не стане вас!

Слайд 4

Досліджуючи сьогодення Землі, ми розгледіли 7 бід, що ведуть до її загибелі: 1.Забруднення води, мертві річки, нафтові виливи. 2.Забруднення грунтів, гори сміття. 3.Забруднення повітря, озонові діри. 4.Парниковий ефект. 5.Кислотні дощі. 6.Зникнення рідкісних видів рослин і тварин. 7.Поширення пустель, бездумне використання земних багатств.

Слайд 5

Розгледівши ці біди і дослідивши, що ми більше шкодимо Землі , ніж приносимо користь, ми зрозуміли, що коли не схаменемось - саме ми знищимо свою Землю і нас самих разом з нею. А отже, кожен з нас повинен щось зробити для блага Землі. Ми зробили 7 кроків:

Слайд 6

Крок 1 Розчистили заводський ставок від сміття і бруду. Крок 2 Склали карту стихійних сміттєзвалищ нашого села і розпочали боротьбу з засміченням лісів та лісосмуг. 1 2

Слайд 7

Крок 3 Розчистили джерела в Ковалевому яру та урочищі Водяному. Крок 4 Насадили близько 1,5 тис. дерев в Красиловому урочищі. 3 4

Слайд 8

Крок 5 Провели перепис лелечих гнізд на території свого села і дослідили причини загибелі деяких з них. Крок 6 Виготовили годівнички для птахів, систематично проводимо зимові підгодівлі диких тварин і птахів. Крок 7 Упорядкували територію села та розчистили придорожні узбіччя. 5 6 7

Слайд 9

І зробивши ці 7 кроків назустріч Землі, ми зрозуміли, що від нас залежить , чи є у неї майбутнє. Якщо кожен з нас зробить хоча б кілька кроків їй назустріч - ми відвернемо її неминучу загибель і зробимо світлим її , а отже і наше майбутнє .

Слайд 10

Велика ілюстрована енциклопедія школяра Г.П.Пивоварова. По страницам занимательной географии. К. Варли, Л.Майлз. География. Энциклопедия. Справочник . Древо познания.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія