X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мотивація пізнавальної діяльності школярів за допомогою малюнка на уроках загальної географії

Завантажити презентацію

Мотивація пізнавальної діяльності школярів за допомогою малюнка на уроках загальної географії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мотивація пізнавальної діяльності школярів за допомогою малюнка на уроках загальної географії в 6 класі. Підготувала вч. Черницької ЗШ І-ІІ ст. Демедюк Н.С.

Слайд 2

ЗЕМЛЯ НА ПЛАНІ ТА КАРТІ. Азимут. В яких одиницях визначається азимут ? У яких межах може коливатися азимут? Підпишіть на малюнку азимути основних і проміжних сторін горизонту.

Слайд 3

Відносна та абсолютна висота точок місцевості. Рівень якого географічного об'єкта прийнятий за умовний нуль для визначення абсолютної висоти точок земної поверхні в Україні? Що таке відносна висота? Як її визначити за картою? Яку висоту визначають на плані місцевості?

Слайд 4

ЛІТОСФЕРА. Розріз земної кори. Визначте, чим відрізняється будова материкової земної кори від океанічної ? Поясніть, від чого залежить потужність земної кори? Які гірські породи залягають у нашій місцевості? Яке їх походження ? Де вони використовуються?

Слайд 5

Робота вітру на рівнині. Яку шкоду наносять пилові бурі сільському господарству ? Як люди борються з вітровою ерозією ? Як утворюються дюни ?

Слайд 6

Зовнішні і внутрішні сили Землі. ( Узагальнюючий урок) Запитання до теми. Додаток №1

Слайд 7

ГІДРОСФЕРА. Утворення островів.

Слайд 8

Морська вода. Чим пояснити , що солоність води біля полюсів менша, ніж у тропічних широтах? Солоність води в Японському морі більша, ніж у Чорному морі. Чому ? У якому морі найвища солоність води ?

Слайд 9

Цунамі. Які сили спричиняють виникнення цунамі? У яких районах земної кулі виникають цунамі? Чому ?

Слайд 10

АТМОСФЕРА. Причини утворення вітру. Використовуючи свій календар погоди, скажіть, які вітри переважали у нашій місцевості восени, зимою. Яку вони приносили погоду ? Чому повітря атмосфери постійно рухається ? В якому місці земної кулі вітер цілий рік дме тільки з півночі ?

Слайд 11

Схема утворення мусонів. Бризи і мусони можуть допомогти визначити взаємне розташування певних географічних об'єктів . Яких ? Яка різниця між бризом і мусон ?

Слайд 12

Погода. В яких випадках будуть утворюються хмари й опади :а) холодне повітря з верхніх шарів атмосфери опускається вниз; б) тепле повітря рухається в сторону холодного ; в) холодне повітря рухається з півночі на південь до більш теплих областей ?

Слайд 13

Повітряні маси. Звідки до нашої місцевості надходять повітряні маси ? Які ви знаєте ознаки хорошої погоди ?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія