X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Газові види палива

Завантажити презентацію

Газові види палива

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Газові види палива Підготували учениці 11-А класу Нефьодова Дар’я, Афонюшкіна Анжела, Райкова Катерина та Доброхліб Анастасія

Слайд 2

Історія нафти Історія нафти налічує тисячі років. Різні пам'ятки старовини свідчать про те, що Вона застосовувалася задовго до нашої ери. Існуючі нині запаси утворювалися десятки і сотні мільйонів років тому. За найбільш песимістичними підрахунками Міжурядової групи з кліматичних змін, світові ресурси нафти на даний момент складають 5 трильйонів бар. 

Слайд 3

Гідроенергетичні ресурси Виснаження не загрожує гідроенергетичним ресурсіам- на відміну від органічного палива вони безперервно відновлюються. Але гідроенергетичні ресурси нездатні, дати необхідну кількість енергії.

Слайд 4

Водень Одним з перспективних джерел енергії є водень. Його виділяють із звичайної води, і це не єдиний спосіб його одержання, він добре зберігається і транспортується у газоподібному, рідкому і твердому вигляді.

Слайд 5

Вчені Науково-дослідного інституту енергетики США працюють над проектом надпровідної енергомережі для доставки електрики і водневого палива по всій країні. Здатність до передачі великих обсягів енергії та доставка альтернативного палива - водню - робить нову мережу дуже перспективною мережею.

Слайд 6

Паливний елемент Паливний елемент - це електрохімічний пристрій, який перетворює паливо в електрику без горіння. Як паливо можна використовувати природний газ, метанол, бензин або нафта. При роботі паливний елемент виділяє тільки тепло і водяну пару.

Слайд 7

Найбільш близька до серійного виробництва таких систем компанія Ford. Треба сказати, що і Росія не відстає від конкурентів. На ВАТ "АВТОВАЗ" в 1999 році була прийнята програма з розробки автомобіля на паливних елементах.

Слайд 8

Але вже зараз Ісландія планує перевести весь транспорт на паливні елементи. Ісландія готується стати першою країною в світі, яка зведе викиди вуглекислого газу в атмосферу до нуля.

Слайд 9

Диметиловий ефір Ще одним альтернативним видом палива сьогодні є ДМЕ (диметиловий ефір). Це, так би мовити, наступний щабель з впровадження використання газу в двигунах внутрішнього згоряння.

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія