X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дозвіля в Німеччині

Завантажити презентацію

Дозвіля в Німеччині

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дозвілля в Німеччині Виконала студентка 4ПО групи Хоменко А.В

Слайд 2

Німці вважаються чемпіонами світу з подорожей. "В врешті-решт, ми працюємо 50 тижнів на рік і потім дозволяємо собі два тижні відпочинку, щоб відволіктися від буднів " - так вони кажуть.

Слайд 3

Відпустку люблять всі однаково - чоловіки і жінки, бідні і багаті, молоді і літні. Найчастіше німці обирають провести відпустку у теплих краях: в Іспанії Італії Туреччині Ці країни за даними Асоціації туризму ФРН є найпопулярнішими країнами відпочинку серед громадян Німеччини.

Слайд 4

Німці, скоріше, відмовляться від нового дивана, від нового музичного центру або навіть від заощаджень на старість, але не захочуть провести найкращі дні в році у будинку. Відпустка - це святе. Дохід середньої німецької сім'ї становить 3 тисячі євро на місяць. Сюди входить все: зарплата допомога на дітей інші доходи. На дозвілля кожна сім'я в середньому витрачає 255 євро на місяць.

Слайд 5

Що стосується дозвілля після робочого тижня, то за межами будинку, в теплу погоду, німці не проти провести час у винних льохах і пивних садах, а в холодну погоду відпочивають у кафе.

Слайд 6

Часто люди купують або беруть в оренду в межах міста маленькі сади, і проводять час за вирощуванням квітів. Ще їм подобається дивитися телевізор і ходити до друзів у гості. Нерідко відвідують німці концертні зали, оперу, балет і драмтеатри.

Слайд 7

Влітку в Німеччині відбуваються фестивалі музики і мистецтва. Після відвідин театру або концерту німці люблять зайти в якийсь шинок, де обговорюють з друзями побачене або почуте.

Слайд 8

Також німцям дуже подобаються клуби. Клубів величезна кількість, в будь-якій сфері інтересів. У багатьох клубів давня історія, в основному це мисливські та стрілецькі організації. Для німця важливо не стільки участь в діяльності клубу, скільки сама причетність до нього.

Слайд 9

Німці люблять активний відпочинок, вони займаються плаванням, катаються на лижах, велосипеді або роликах, грають в теніс. Заняття спортом дуже поширені серед населення. У Німеччині майже кожен займається, як мінімум, одним видом спорту.

Слайд 10

Найулюбленіший вид спорту - це, звичайно, футбол. Німеччина - країна футбольних уболівальників. Німецька федерація футболу - найчисленніший спортивний союз в світі.

Слайд 11

У країні налічують близько 87 тисяч спортивних клубів та об'єднань. Модним захопленням в спорті є інлайн-скейтінг - це вдосконалені роликові ковзани, які можуть розвивати велику швидкість.

Слайд 12

Багато німців не завжди відпочивають так, як їм хотілося б. Незважаючи на домінування медіа- та інтернет-активності, більше половини висловлюють бажання у вільний час частіше спати, регулярно здійснювати спонтанні вчинки або відвідувати друзів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія