X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
20 Визначних місць в німеччині

Завантажити презентацію

20 Визначних місць в німеччині

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

20 Визначних місць в німеччині Виконав учень 5-А класу (к) Кузик Максим

Слайд 2

Прапор та герб

Слайд 3

гімн

Слайд 4

Європа парк На першому місці в рейтингу популярності німецьких пам'яток в 2015 році опинилась не історична пам'ятка, а найбільший в країні парк розваг - Європа-парк (Europa-Park). Його відкрили в 1975 році поблизу баден-вюртемберзького міста Руст. Парк нещодавно відзначив своє 40-річчя. Зараз його щороку відвідує понад чотири мільйони гостей. 

Слайд 5

Кафедральний собор, Кельн На зведення цього храму з урахуванням усіх перерв пішло 632 роки. Так він став найтривалішою довгобудовою у німецькій історії. Дві загострені 157-метрові вежі видно далеко за містом. На момент закінчення будівництва в 1880 році він був найвищою будівлею в світі. У 1996 році готичний Кафедральний собор Кельна (Kölner Dom) включили до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Слайд 6

Бранденбургські ворота, Берлін Бранденбурзькі ворота (Brandenburger Tor) спорудили в 1789-1791 роках у стилі класицизму. У 1989 році після падіння Берлінської стіни цей головний символ німецької столиці став ще й символом об'єднання країни. Колісницю з богинею Перемоги встановили в 1794 році. Завоювавши Берлін, Наполеон наказав перевезти скульптуру в Париж, однак після перемоги над французами Квадригу повернули на місце.

Слайд 7

Природні парки Шварцвальда Загальна площа обох природних парків німецького "Чорнолісся" - Шварцвальда становить близько 7,45 тисяч квадратних кілометрів. При цьому Південний Шварцвальд (Naturpark Südschwarzwald) - найбільший такий парк в країні. У регіоні створена прекрасна інфраструктура для різних видів туризму.

Слайд 8

Озеро Кеніґсзее, Баварія Баварське "Королівське озеро" - Кеніґзее (Königssee) знаходиться на території Національного парку Берхтесґаден. Тут розташовано кілька кліматичних курортів. Серед визначних пам'яток особливо популярними є бароковий храм Святого Варфоломія (St. Bartholomä) і круговий піший маршрут "Куточок художника" (Rundwanderweg Malerwinkel).

Слайд 9

Фрауенкірхе, Дрезден Церкву Фрауенкірхе (Frauenkirche) звели в Дрездені за наказом курфюрста Саксонії Августа Сильного в 1726-1743 роках. Барокова будівля була зруйновано під час бомбардування міста наприкінці Другої світової війни. У 2005 році відбулося освячення храму, відновленого на пожертви з усього світу. Церква стала символом примирення народів. Щорічно її відвідує близько двох мільйонів людей

Слайд 10

Рейхстаг, Берлін Його звели на березі річки Шпрее в Берліні для парламенту Німецької імперії. Останню цеглину в будівництві Рейхстагу (Reichstag) поклали 5 грудня 1894-го року. Після возз'єднання країни та реконструкції в 1999 році будівля стала частиною парламентського комплексу Бундестагу - федерального парламенту Німеччини. Туристи можуть відвідати скляний купол з оглядовим майданчиком

Слайд 11

Саксонська Швейцарія Національний парк Саксонська Швейцарія (Nationalpark Sächsische Schweiz) розкинувся на кордоні Німеччини та Чехії. Його створили в 1990 році. Щорічно його відвідує близько 1,7 мільйона туристів. Особливою популярністю користуються скелястий масив Бастай (Bastei), з оглядового майданчика якого відкривається вид на Ельбу, а також фортеця Кеніґштайн (Festung Königstein)

Слайд 12

Фрайбурзький собор "Найкрасивішою вежею християнства" назвав колись 116-метрову дзвіницю відомий мистецтвознавець Якоб Буркгардт. Це твердження увійшло в путівники. Вежі Фрайбурзького мюнстера (Freiburger Münster) - готичного храму, побудовано між 1200 і 1513 роками. На початку XIX століття Фрайбург став резиденцією єпископа, а його головна церква отримала статус кафедрального собору

Слайд 13

 Палац Сан-Сусі, Потсдам Палац Сан-Сусі (Sanssouci) в Потсдамі під Берліном. Прусський король Фрідріх Великий розпорядився почати будівництво цієї літньої резиденції в 1745 році. Вона стала його схованкою від повсякденної метушні та придворних. "Без турбот" - так перекладається назва цього палацу з французької. У 1990 році палац отримав статус Світової спадщини ЮНЕСКО

Слайд 14

Озеро Кімзее і палац Херренкімзе Озеро Кімзее (Chiemsee), або "Баварське море", як його ще називають, розташоване в шістдесяти кілометрах від Мюнхена. У 1878 році король Людвіг II наказав закласти на одному з островів цього озера свій розкішний заміський палац - Херренкімзее (Herrenchiemsee). Архітекторам дали вказівку побудувати тут резиденцію на честь кумира Людвіга II - французького короля Людовика XIV.

Слайд 15

Шпайхерштадт, Гамбург У 2015 році в Німеччині з'явився новий об'єкт Світової спадщини. Цей статус отримали гамбурзький Шпайхерштадт (Speicherstadt) - складський квартал, побудований для безмитної торгівлі в кінці XIX - початку XX століть. Колись він був найбільшим у світі. З 2000 року тут також розташувалась Мініатюрна країна чудес (Miniatur Wunderland) - найбільший у світі залізничний макет. 

Слайд 16

Вюрцбурзька резиденція Вюрцбурзька єпископська резиденція (Würzburger Residenz) - шедевр пізнього бароко. У ній знайшли своє відображення найкращі ідеї цієї епохи. Вона вважається одним з головних пам'яток, котрі залишив нащадкам німецький зодчий Бальтазар Нейман. До списку Світової спадщини ЮНЕСКО резиденцію внесли в 1981 році. Резиденція стала третім німецьким об'єктом, що отримав цей статус. 

Слайд 17

"Альянц Арена", Мюнхен "Альянц Арена" (Allianz Arena) у баварській столиці вражає своєю футуристичною архітектурою. Це один із найкращих футбольних стадіонів Німеччини, де може розміститися до 70 тисяч глядачів. Для бажаючих тут також регулярно проводяться екскурсії.

Слайд 18

Морський порт і Рибний ринок, Гамбург Гамбурзький порт (Hamburger Hafen) - найбільший морський порт Німеччини і третій - в Європі після Роттердама й Антверпена. Датою його заснування вважається 7 травня 1189 року. Зараз у цей день тут проходить велике міське свято. Обов'язковим для відвідування місцем також є всесвітньо відомий Рибний ринок (Fischmarkt), під час штормових повеней його регулярно затоплює.

Слайд 19

Музей НДР (DDR Museum) Музей НДР (DDR Museum) відкрили у Берліні в 2006 році, і вже незабаром він увійшов до числа найпопулярніших музеїв німецької столиці. Щорічно тут буває понад півмільйона відвідувачів. В основній експозиції представлено близько тисячі експонатів. 

Слайд 20

Кафедральний собор, Ахен Видатний приклад сакральної архітектури Ахенський собор (Aachener Dom) став першим німецьким об'єктом, занесеним до списку Світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Він отримав цей статус в 1978 році. Центральною частиною романського храму є восьмикутник, увінчаний куполом. За довгу історію Ахенского собору в ньому було короновано понад 30 монархів.

Слайд 21

Площа Марієнплац, Мюнхен Марієнплац (Marienplatz) - головна площа баварської столиці. Тут завжди багатолюдно, а основними архітектурними пам'ятками є Стара і Нова Ратуші. Перші згадки про середньовічну ратушу датуються початком XIV століття. Нову звели по сусідству в неоготичному стилі в 1867-1908 роках. Поруч проходить жвава торгова вулиця і знаменитий ринок Віктуалієнмаркт.

Слайд 22

Опера Земпера, Дрезден Опера Земпера (Semperoper) в Дрездені вважається одним з найкрасивіших оперних театрів у світі. Так її назвали на честь Готфріда Земпера, під керівництвом якого в середині XIX століття звели цю будівлю. При роботі над проектом він звернувся до архітектурної спадщини італійського Ренесансу. Саме цей оперний театр для прем'єр своїх творів неодноразово обирали Ріхард Вагнер і Ріхард Штраус.

Слайд 23

Будинок Щуролова, Гамельн Це місто отримало всесвітню популярність завдяки історії про Гамельнського щуролова. Нагадування про легенду зустрічаються зараз повсякчас, однак головною визначною пам'яткою, пов'язаною із загадковою пригодою - пропажею тут усіх дітей, вважається Будинок Щуролова (Rattenfängerhaus) в Старому місті. Саме повз нього по вузькій вуличці, якщо вірити легенді, Щуролов повів їх із Гамельна

Слайд 24

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Німецька мова