X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Червоне море

Завантажити презентацію

Червоне море

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Червоне море Підготувала Учениця 6 класу Семенюк юлія

Слайд 2

Коротко про історію… Червоне море — внутрішнє море Індійського океану, розташоване між Аравійським півостровом і Африкою. Це море найтепліше на Землі.Назва дано від присутності в ньому значної кількості мікроскопічних водоростей, які беруть у певний період червонуватий колір. Стародавні жителі Єгипту називали Червоною Землею межує з морем пустелю з-за незвичайного кольору її каменів. Іноді її відображення у воді змінює колір моря на кораловий.

Слайд 3

Продовження… червоне море — це унікальне тропічне море з багатим підводним світом. У червоному морі водяться близько тисячі видів риб, у тому числі унікальних, росте близько 150 видів коралів. Вони - не рослини, а тварини. Простяглися вздовж всього єгипетського узбережжя коралові рифи є своєрідним життєвим центром, що привертає безліч риб.

Слайд 4

Червоне море на карті

Слайд 5

Червоне море

Слайд 6

Цікаві факти Червоне море — найтепліше з усіх морів. Температура води навесні в південній частині моря досягає + 30 ° С, а в північній + 22 ° С! Є припущення, що на самому дні температура води близько + 21 ° С. У зимові місяці температура не опускається нижче + 20 ° С. Червоне море простягнулося від північного заходу на південний схід на 1932 км при максимальній ширині 352 км. Площа моря 460 тис. кв. км, об’єм води 201 тисячі кубічних кілометрів, а середня глибина 440 м {максимальна — 3 039 м}

Слайд 7

Продовження… Червоне море — найсолоніше море Світового океану. В 1 літрі води тут міститься 41 г солей (у відкритому океані 34 г, у Чорному морі 18). Це єдине море на земній кулі, яке існує практично без підживлення, в нього не впадає жодна річка. Тільки потік вод Індійського океану через Баб-ель-Мандебську протоку вносить в море свої води. Якби не цей потік, море давно б зникло, випарувашись протягом 1-2 тисячоліть. На його місці могла з’явитися найбільша сухопутна западина глибиною більше двох кілометрів з величезною кіркою солі на дні. За рік в Червоне море вноситься води майже на 1000 куб. км більше, ніж виноситься з нього. Для повного обміну води в Червоному морі потрібно всього 15 років.

Слайд 8

Червоне море в реальності

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія