X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Австралія. Південна Америка"

Завантажити презентацію

"Австралія. Південна Америка"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Австралія. Південна Америка. Підготувала учениця 7-Б класу Плоха Анастасія

Слайд 2

 континенент, розташований у Південній півкулі Землі. Омивається водами Індійського океану та Тихого океану. Це найменший і найвіддаленіший від інших материк на земній кулі.

Слайд 3

Крайні точки: м. Байрон – крайня східна; м. Стіп-Пойнт – крайня західна; м. Йорк – крайня північна; м. Південно-Східний – крайня південна Площа: 7,6 млн. км кв.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Півде нна Аме рика - південнийконтинент в Америці, розташований в Західній і Південній (частково і в Північній півкулі) півкулях планети Земля. Омивається на заході водами Тихого океану, на сході — Атлантичного З півночі межує Панамським перешийком з Північною Америкою.

Слайд 7

До складу Південної Америки також входять різні острови, більшість з яких належить країнам континенту. Великі й Малі Антильські острови Карибського моря відносяться до Північної Америки. Назву «Америка» стосовно цього континенту вперше застосував Мартін Вальдземюллер, нанісши на свою карту латинський варіант імені Амеріго Веспуччі, який, у свою чергу, вперше припустив, що відкриті Христофором Колумбом землі не мають відношення до Індії, а є Новим Світом, невідомим до того європейцям. Площа континенту — 17,8 млн км² (4-е місце серед континентів), населення — 385 742 554 осіб (2008, 5-е місце серед континентів). Протяжність з півночі на південь — (приблизно) 7350 км. Протяжність із заходу на схід — (приблизно) 4900 км.

Слайд 8

Найпівнічніша точка материка — мис Галіннас Найпівденніша точка материка — мис Фроуерд. Найсхідніша точка материка — мис Кабу-Бранку. Найзахідніша точка материка — мис Паріньяс

Слайд 9

Слайд 10

1 питання Який материк більше Австралія чи Південна Америка?

Слайд 11

2 питання

Слайд 12

3 питання На якому материку знаходиться річка Амазонка?

Слайд 13

4 питання Який материк є найсухішим у світі?

Слайд 14

5 питання У якій півкулі розташований материк Австралія?

Слайд 15

6 питання Які найвідоміші гори у Південній Америці?

Слайд 16

7 питання Пригадайте які тварини проживають у Австралії.

Слайд 17

8 питання Пригадайте який тваринний світ Південної Америки .

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія