X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Аналіз впливу на довкілля різних видів транспорту"

Завантажити презентацію

"Аналіз впливу на довкілля різних видів транспорту"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Аналіз впливу на довкілля різних видів транспорту Підготувала Клевчук Оксана

Слайд 2

Чи дійсно загрожують автомобілі нашому життю? .

Слайд 3

Людина – частина природи й найбільш небезпечні для нашої планети катастрофи й забруднення навколишнього середовища, пов’язані саме з нею. Автомобіль – один із найбільших “злочинців”. Він викидає в атмосферу карбон (ІІ) оксид , нітроген (ІV) оксид, формальдегід, бензол, бензпирен, сажу (всього близько 300 шкідливих речовин) У невеликих містах 80% забруднюючих речовин потрапляє у повітря з вихлопних труб автомобілів.

Слайд 4

87 % - загального викиду доводиться на автомобільний транспорт 8% - на залізничний 2 % - на дорожній комплекс 2 % - на річковий та морський 1 % - на повітряний За видами транспорту викиди забруднюючих речовин розподіляються наступним чином:

Слайд 5

Велосипеди не продукують жодних забруднень, до того ж, вони практично безшумні. Коли ви востаннє бачили ржавого велосипеда, що викидав у повітря хмари газів та гудів на всю вулицю?

Слайд 6

Гужовий транспорт Він теж не завдає шкоди довкіллю. Гужового транспорту є кілька категорій: Бричка Віз (фіра) Диліжанс Карета Колісниця Мажа Нарти

Слайд 7

Слайд 8

Найбільше забруднює довкілля автомобільний транспорт. Забруднення міста викидами автомобільного транспорту – одна з причин підвищеної захворюваності населення.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Скутери та мотоцикли

Слайд 12

Грузові автомобілі та камази

Слайд 13

Трактори

Слайд 14

Забруднюють довкілля і аеропорти та залізничний транспорт

Слайд 15

Слайд 16

Водний транспорт служить джерелом забруднення басейнів річок, Чорного та Азовського морів.

Слайд 17

Не дивлячись на всю шкідливість викидів, вони не є основним фактором смертності людей, до смерті призводять інші не менш важливі проблеми. Але напевно можна сказати, що дерева наші захисники і потрібно збільшувати їх кількість, таким чином збагачуючи природу і захищаючи себе. У долі природи – доля людини!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія