X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
7 Чудес світу

Завантажити презентацію

7 Чудес світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Києво - Печерська лавра Одна з найбільших православних святинь України, визначна пам'ятка історії та архітектури, а також діючий монастир Української православної церкви зі статусом лаври. У теперішній час пам'ятка перебуває під юрисдикцією національного заповідника, державних музеїв і Української православної церкви.

Слайд 4

Слайд 5

Софіївськи собор в Києві Собор святої Софії - Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський Собор — християнський собор в центрі Києва, пам'ятка української архітектури і монументального живопису 11 — 18 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центр Київської митрополії. Знаходиться на території Софійського монастиря i є складовою Національнoгo заповідника «Софія Київська».

Слайд 6

Слайд 7

Замок в Кам'янець-Подільському Націона льний істо рико-архітекту рний запові дник «Кам'яне ць» (скорочено — НІАЗ «Кам'яне ць»). Розташований в Кам'янці-Подільському Хмельницькій області. Площа заповідника становить 121 гектар (його межі 16 червня 1977 року затвердив Хмельницький облвиконком). Це передусім Старе місто, затиснене в петлі річки Смотрич, а також прилеглий каньйон Смотрича, Замковий міст, комплекс Старого й Нового замків. Пам'ятки Нового плану, Руських і Польських фільварків не є об'єктами заповідника.

Слайд 8

Слайд 9

Парк «Софіївка» в Умані Націона льний дендрологі чний парк «Софі ївка» — парк, науково-дослідний інститут Національної академії наук України. На сьогодні — це місце відпочинку. Щорічно його відвідують близько 500 тисяч людей. Площа — 179,2 га.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Херсонес Таврійський в Криму Херсоне с Таврі йський значить «півострів», за середньовіччя Херсон, у слов'янських джерелах Корсунь) — старогрецьке місто-держава в південно-західній частині Криму (у межах Севастополя). Херсонес Таврійський був заснований 421–422 рр. до н. е. грецькими вихідцями з Гераклеї Понтійської як грецька колонія на північному узбережжі Чорного моря і за античної доби став важливим торговельним, ремісничим і політичним центром південно-західного узбережжя Криму.

Слайд 15

Національний заповідник Хортиця Найбільший острів на Дніпрі, розташований у районі міста Запоріжжя. Унікальний природний та історичний комплекс Хортиця витягнута із північогозаходу на південний-схід, має довжину 12,5 км, ширину в середньому 2,5 км і площу приблизно 3000 га .. На острові є заселені селища. 2007 року на Хортиці було розбудовано комплекс «Запорозька січ».

Слайд 16

Хотинська фортеця (Хотин) Хотинська фортеця — фортеця 13 — 18 століття у місті Хотин, що у Чернівецькій області, Україна. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико - архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Одне з семи чудес України.

Слайд 17

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія