X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
застосування електроліху

Завантажити презентацію

застосування електроліху

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електричний струм в рідинах Підготували

Слайд 2

Електроліти Електроліти — речовини, розчини яких проводять електричний струм. До електролітів належать водяні розчини солей, кислот і лугів.

Слайд 3

Електролітична дисоціація Електролітична дисоціація  — розпад молекул електроліту на позитивні й негативні йони в розчині.

Слайд 4

Електроліз При підвищенні температури питомий опір електроліту зменшується, а питома провідність збільшується. Проходження електричного струму через електроліт супроводжується явищем електролізу – виділення на електродах речовин, що входять до складу електроліту. Англійський фізик М. Фарадей в 1833 р установив закони електролізу.

Слайд 5

Закон Фарадея (Перший закон електролізу) маса m речовини, що виділилась на електроді, пропорційна заряду q, що пройшов через електроліт Другий закон електролізу: електрохімічний еквівалент речовини пропорційний їх хімічному еквіваленту: де М – молярна маса, F – стала Фарадея, F = 96500 Кл/моль. Закони електролізу Майкл Фарадей (1791-1867)

Слайд 6

Застосування електролізу Явище електролізу має широке застосування в електрометалургії (добування чистих металів); у гальваностегії (нанесення металевих покриттів для запобігання корозії металів); у гальванопластиці (виготовлення копій з матриць) тощо. Будову хімічних джерел струму (гальванічних елементів та акумуляторів) також засновано на процесах взаємодії металів з електролітами.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика