X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Визначення заряду електрона"

Завантажити презентацію

"Визначення заряду електрона"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИЗНАЧЕННЯ ЗАРЯДУ ЕЛЕКТРОНА. ДОСЛІД ІОФФФЕ-МЕЛІКЕНА

Слайд 2

ВИЗНАЧЕННЯ ЗАРЯДУ ЕЛЕКТРОНА Заряд електрона можна визначити за формулою яку виведено із закону Фарадея для електролізу. Тут m — маса речовини, що виділилася на електроді, М — молярна маса речовини, п — валентність цієї речовини, NA — стала Авогадро, l — сила струму, що пройшов через розчин електроліту,  t — час проходження струму. Щоб визначити масу міді, яка виділилася на катоді, його зважують до і після виконання досліду (відповідно т1 та т2). Тому т = т2 — т1 і формула для визначення заряду електрона матиме оста точний вигляд: Для вимірювання сили струму використовують шкільний амперметр (шкала 0-2А; клас точності 2,5), Час вимірюють годинником (електронним чи з секундною стрілкою). Реостат у колі потрібний для регулювання сили струму. Максимальні відносну і абсолютну похибки вимірювання заряду електрона визначають за формулами:  

Слайд 3

На початку XX в. радянський фізик Абрам Федорович Йоффе та американський вчений Роберт Міллікен (незалежно один від одного) проробили досліди, які довели існування частинок, що мають найменший електричний заряд, і що дозволили виміряти цей заряд. Абрам Федорович Йоффе (зліва) та  Роберт Эндрюс Міллікен (справа) (1927 р.)

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізика