X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
використання знань з молекулярної фізики для пояснення біологічних явищ

Завантажити презентацію

використання знань з молекулярної фізики для пояснення біологічних явищ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СТРАЖЕСКО Микола Дмитрович (1876-1952) Левченко Катерина, 11-Б

Слайд 2

Звання та чини Випускник Імператорського університету Cв. Володимира (1899 p.), учений-медик, фундатор терапевтичної школи, один із засновників вітчизняної кардіології, академік АН УРСР, СРСР, АМН СРСР, Герой Соціалістичної Праці.

Слайд 3

Народився в Одесі, в родині юриста. Після закінчення університету був зарахований на кафедру вн. паталогії під керівництвом професора Образцова. Працював в лабораторії Павлова, там же захистив докторську дисертацію з фізіології травлення.

Слайд 4

1910 р. його обрано професором кафедри приватної патології і терапії Київських жіночих курсів, 1917-го він очолив кафедру пропедевтичної терапії, а потім і кафедру факультетської терапії у Київському медичному інституті. Створив та очолив Український інститут клінічної медицини.

Слайд 5

Усі роботи видатного вченого об'єднує клініко-експериментальний напрям досліджень. Особливу увагу він приділяв вивченню серцево-судинних захворювань. М. Стражеско разом з В. Образцовим здійснили прижиттєву діагностику коронарного тромбозу, вперше у світовій медицині дали чіткий і розгорнутий опис його клінічної картини, що відкрило лікарям-практикам шлях до своєчасного розпізнавання цієї недуги.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика