X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Око як оптична система

Завантажити презентацію

Око як оптична система

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Око як оптична система Виконала студентка групи 332 Карпенюк Діана …И даже сам глаз Не может, несмотря на совершенство своего строения, видеть самого себя. У. Шекспир

Слайд 2

Око людини Око людини – зоровий аналізатор, 95% інформації про навколишній світ ми отримуємо через очі. Сучасна людина цілий день працює з близькорозсташованими об’єктами: дивиться на екран комп’ютера, читає. На очі йде велике навантаження, в результаті чого багато людей мають дефекти зору.

Слайд 3

Особливості ока Око являє собою оптичну систему. Це кулясте тіло діаметром 25 мм і масою 8 г. Оптична сила ока при розслабленому очному м’язі становить 59 дптр, при максимальній напрузі м’яза – 70 дптр. Здатність ока пристосовуватися до різної яскравості предметів, що спстерігаються називається адаптацією. Здатність кришталика змінювати свою кривизну в разі зміни відстані до предмета, який розглядаємо називається акомодацією.

Слайд 4

Будова ока

Слайд 5

Зображення Кришталик фокусує промені на сітчатці, завдяки чому виникає дійсне, зменшене, перевернене зображення предметів, які мозок коректує в пряме. Промені фокусуються на сітчатці, на задній стінці ока.

Слайд 6

Вади зору Короткозорість - це вада зору, у разі якої фокус оптичної системи ока в спокійному стані розташований перед сітківкою. Короткозорість коригується носінням окулярів із розсіювальними лінзами.

Слайд 7

Вади зору Далекозорість – це вада зору, у разі якої фокус оптичної системи ока в спокійному стані розташований за сітківкою. Далекозорість коригується носінням окулярів зі збиральними лінзами.

Слайд 8

Інерція зору Зоровий образ, викликаний предметом зберігається протягом 0,1 с. Цю властивість називають інерцією зору і використовують в кіно.

Слайд 9

Око бджоли Бджола чітко розрізняє форму, розміри й швидкість об’єкта, що промайнув поблизу неї. Око бджоли сприймає ультрафіолетове випромінювання. Бджола відрізняє площину поляризації світла, що розсіяне в небі і це дає їй змогу орієнтуватися в просторі.

Слайд 10

Цікаво Око жаби – обирає лише ту інформацію, яка становить інтререс. Курка дивиться на світ лише одним оком. Кальмари бачать інфрачервоне випромінювання. Карасі бачать те, що відбувається над водою.

Слайд 11

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика