X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Фотоефект та його застосування"

Завантажити презентацію

"Фотоефект та його застосування"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фотоефект та його застосування

Слайд 2

Фотоелемент – пристрій, в якому енергія світла керує енергією електричного струму або перетворюється в неї Перший фотоелемент, дія якого грунтується на зовнішньому фотоефекті, створив Олександр Григорович Столєтов в кінціі XIX ст.

Слайд 3

внутрішні зовнішні вентельний Фотоефекти: вакуумні фоторезистор напівпровідники

Слайд 4

Фототелеграф, фототелефон Кіно: відтворення звуку Входить в схему фотореле: автомати в метро и т.п. Вакуумні фотоелементи При потраплянні світла на катод фотоелемента в колі виникає електричний струм, який вмикає або вимикає реле.

Слайд 5

Слайд 6

Внутрішній фотоефект фоторезистор

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Застосування фотоефекту Вентильний фотоефект Напівпровідниковий фотогальванічний елемент – прилад, в якому утворюється електрорушійна сила в електричному переході між різнорідними напівпровідниками при дії на нього електромагнітного випромінювання Використовується в сонячних батареях, які мають ККД 12-16% і застосовуються в штучних супутниках Землі, при виробленні енергії в пустелі.

Слайд 10

Слайд 11

Напівпровідникові фотоелементи Фотоелементи з p-n переходом створюють ЕРС близько 1-2 В. Вихідна потужність досягає сотень ватт при ККД до 20%

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика