X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Утилізація електронного сміття у світі"

Завантажити презентацію

"Утилізація електронного сміття у світі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Утилізація електронного сміття у світі

Слайд 2

Про яке електронне сміття йде мова? Електронний сміття не гниє, його не можна спалювати, так як у багатьох компонентах присутні важкі метали та отруйні речовини, для його переробки потрібні спеціальні технології. 

Слайд 3

ПК, представлений монітором, системним блоком, клавіатурою та мишею Au, г Ag, г Al, кг Cu, кг Fe, кг Полімери Скло, кг Телефони Ртуть Свинець Хром Інші небезпечні метали Крім того, звичайний персональний комп'ютер складається як з цінних металів - міді, срібла і золота, так і з небезпечних матеріалів - кадмію, свинцю, цинку, нікелю, ртуті. До них додаються пластмаси, індикатори, монітори на рідких кристалах, батареї - всього понад 90 компонентів.

Слайд 4

Яка ж ситуація з утилізацією електронного сміття в Україні? Комп'ютерами та оргтехнікою в нашій країні володіють фізичні та юридичні особи.

Слайд 5

Фізична особа відбувається дуже прозаїчно - викинув на смітник у гіршому випадку, в кращому - розібрав на частини для подальшого застосування, що в решті решт закінчується тим ж звалищем. Юридична особа Відповідно до законодавства України персональні комп'ютери відносяться до основних засобів і підлягають бухгалтерському обліку на підприємстві із зазначенням кількості дорогоцінних металів, які в них містяться, списати і утилізувати обладнання можна тільки через 4 роки.

Слайд 6

В Україні робота з відходами регламентується законодавством. Підприємствам при роботі з відходами, що містять: дорогоцінні метали - необхідна ліцензія Міністерства фінансів України; кольорові метали - ліцензія Міністерства промислової політики України; чорні метали - ліцензія Міністерства промислової політики України; полімери - ліцензія Міністерства екології України; екологічно небезпечні відходи - ліцензія Міністерства екології України.

Слайд 7

Світова практика утилізації

Слайд 8

США На даний момент у США працюють близько 550 заводів зі сміттєпереробки . Основний метод утилізації в США - складування . Багато експертів відзначають , що , незважаючи на активні дії Штатів щодо зменшення кількості сміття , відходів і старої техніки , утилізаційне питання в цій країні далекий від вирішення .

Слайд 9

Японія Японія є одним з технологічних лідерів на сучасному комп'ютерному ринку японці скрупульозно витягують з ,зданої в утилізацію, техніки максимум корисних елементів і знову пускає їх у хід. У Японії є спеціальний закон про обов'язкову утилізації старої техніки , прийнятий у 2001 році. Є 44 заводи Фахівці займаються вивченням нових способів утилізації та переробки.

Слайд 10

Росія У Росії один з найнижчих показників переробки техніки-26%. Цьому є безліч пояснень . По-перше , утилізаційних підприємств не так багато. По-друге , далеко не всі компанії відповідально підходять до прийому отслужившей техніки і передачі її на утилізаційний завод.  

Слайд 11

А що ж далі?   Саме тому питання про утилізацію та екології повинні підніматися на світовому рівні , це теж стосується і прийняття екологічних та утилізаційних стандартів   Також хотілося б відзначити , що незважаючи на вплив уряду , велику роль грають і звичайні відповідальні громадяни , які здають стару техніку самостійно , сортують сміття по контейнерах і не бачать в цьому привід для гордості , але вважають таке поведінка нормою.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія