X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
правова охорона природи

Завантажити презентацію

правова охорона природи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правова охорона флори і фауни

Слайд 2

Охорона навколишнього середовища здійснюється різними, у тому числі й правовими, засобами. При цьому в правових формах захищаються переважно всі компоненти, які утворюють природне середовище.

Слайд 3

Слайд 4

Стан української фауни Винятковим за своєю важливістю засобом охорони рідкісних та таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тварин є їх внесення до Червоної книги України.

Слайд 5

Залежно від стану та ступеня загрози для популяції вони поділяються на такі категорії:

Слайд 6

Тварини занесені до Червоної книги України

Слайд 7

Створення і поповнення зоологічних колекцій у зоопарках, зоосадах, океанаріумах шляхом вилучення тварин із природного середовища проводиться лише за дозволами, виданими Мінприроди України.

Слайд 8

Інші заходи охорони тваринного світу спрямовані на охорону середовища перебування, умов відтворення та шляхів міграції тварин.

Слайд 9

Правова охорона рослин України Для рідкісних видів рослин, крім Червоної книги, існує Зелена книга

Слайд 10

До Червоної книги України заносять рідкісні і такі, що перебувають під загрозою зникнення, види тваринного і рослинного світу, які постійно або тимчасово перебувають (зростають) у природних умовах у межах території України. До Зеленої книги України заносять відомості про сучасний стан рідкісних, таких, що перебувають під загрозою зникнення, та типових природних рослинних угруповань, які підлягають охороні.

Слайд 11

Охорона рослинного світу є одним із напрямків природоохоронної діяльності, тому вона виявляється у різноманітних формах:

Слайд 12

Рослини під охороною

Слайд 13

Неможливо уявити собі людство поза природою, земними умовами його існування. Життя людини тісно вплітається в систему взаємозв'язків явищ природи, що створюють основу людського буття.

Слайд 14

Екологічна функція держави не повинна обмежуватися тільки охороною навколишнього природного середовища. Вона полягає, або принаймні повинна полягати не тільки в охороні, а й у відновленні природи, що постраждала від людського безглуздя. Підготувала Близнюк Альона

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія