X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПОВІТРЯ. ОХОРОНА ПОВІТРЯ

Завантажити презентацію

ПОВІТРЯ. ОХОРОНА ПОВІТРЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПОВІТРЯ ОХОРОНА ПОВІТРЯ

Слайд 2

Повітря нам потрібне всім: І дорослим, і малим. Мені, тобі, звірятку, пташці, Листочку, квіточці, комашці. Чи під воду ми пірнаємо - все ж повітря споживаємо. Комашка по землі повзе - І та повітрям дихає. Вітер крила обертає молодого вітряка І вітрила надуває величезного човна, А щоб повітря чистим було, Потрібно охороняти його.

Слайд 3

Довідкове бюро Пові тря(рос. воздух, англ. air, нім. Luft f) – природна суміш газів, з яких складається атмосфера Землі.

Слайд 4

Довідкове бюро Атмосфера - це газова оболонка Землі /від грецького "атмос” -пара/. Вона простягається від поверхні Землі до 20000 км і поступово переходить в міжпланетний простір.

Слайд 5

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про охорону атмосферного повітря ( Із змінами, внесеними згідно із Законом N 1745-IV ( 1745-15 ) від 03.06.2004, ВВР, 2004, N 36, ст.434 ) Цей Закон спрямований на збереження та відновлення природного стану атмосферного повітря, створення сприятливих умов для життєдіяльності, забезпечення екологічної безпеки та запобігання шкідливому впливу атмосферного повітря на здоров'я людей та навколишнє природне середовище. Цей Закон визначає правові і організаційні основи та екологічні вимоги в галузі охорони атмосферного повітря.

Слайд 6

Охорона атмосферного повітря Це система заходів, пов'язаних із збереженням, поліпшенням та відновленням стану атмосферного повітря, запобіганням та зниженням рівня його забруднення та впливу на нього хімічних сполук, фізичних та біологічних факторів.

Слайд 7

Забруднення атмосферного повітря Це змінення складу і властивостей атмосферного повітря в результаті надходження або утворення в ньому фізичних, біологічних факторів і (або) хімічних сполук, що можуть несприятливо впливати на здоров'я людини та стан навколишнього природного середовища.

Слайд 8

Сьогодні Україна – одна з екологічно “брудних” країн.20% міського населення України проживає в зонах, де наявність шкідливих речовин перевищує допустимі норми у 15 і більше разів.

Слайд 9

Вправа”Прочитай слова” ЖАСА ИМД ЛИП АРІДОАТКИВНІ ЕРОЧИНВИ САЖА ДИМ ПИЛ РАДІОАКТИВНІ РЕЧОВИНИ

Слайд 10

За 1 рік в атмосферу викидається 4,2 млн тонн шкідливих речовин, тобто середньостатистичний українець споживає їх приблизно 100 кг щороку!

Слайд 11

За даними Мінекології, в середньому у країні перевищення гранично допустимого рівня забруднення в містах становить 10%.

Слайд 12

Катастрофи,вулкани, пожежі

Слайд 13

Трагедія на Чорнобильській АЕС

Слайд 14

Транспорт і повітря

Слайд 15

Підприємства і повітря

Слайд 16

Людина і повітря

Слайд 17

Екологія і людина

Слайд 18

Щоб зберегти повітря чистим- паровози замінено на електровози; замість бензину в автомобілях використовується газове пальне

Слайд 19

Шолом- очищувач повітря в майбутньому

Слайд 20

Зволожувач і очищувач повітря

Слайд 21

Кімнатні рослини – очищувачі повітря

Слайд 22

Від зелених насаджень повітря стане чистішим

Слайд 23

Пісня „ Повітря” – музикотерапевтична педагогіка “ПіснеЗнайка” Нам зберіга атмосфера тепло на Землі І радіацію сонячну в себе вбирає, Метеоритам на Землю шляхи закриває. Різні істоти живуть у повітрі легкім, В ньому літають комахи, співають пташки, Ще й насінинки рослин у повітрі кружляють, Легко мандрують і види рослин зберігають. Тож збережемо все це назавжди, Щоб не траплялось ніякої біди

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія