X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
мама-86

Завантажити презентацію

мама-86

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» Виконали: Яременко Валентина Шевчук Юлія Боднар Андріяна

Слайд 2

Історичний екскурс Причини створення організації «МАМА-86»

Слайд 3

Три пріоритетні напрямки:  Екологізація політики та практики Доступна та  безпечна питна вода та санітарія для всіх Безпечне регулювання небезпечних хімічних речовин та відходів

Слайд 4

Екологізація політики та практики Ціль 1: Забезпечення всеохоплюючої участі громадськості у процесі прозорої реалізації Державної екологічної політики та Національного плану дій. Ціль 2: Просування екологічно дружнього стилю життя, сталого споживання та виробництва в Україні. Ціль 3: Створення та забезпечення сталого функціонування системного діалогу заінтересованих сторін щодо виконання вимог Орхуської конвенції у питаннях діяльності об’єктів ядерного енергетичного комплексу. Ціль 4: Здійснення громадського моніторингу та забезпечення участі громадськості у процесі інтеграції України до ЄС у природоохоронній сфері.

Слайд 5

Доступна та  безпечна питна вода та санітарія для всіх Ціль 1: Впровадження механізмів участі громадськості в управлінні водними ресурсами. Ціль 2: Сприяння забезпеченню рівного права на воду та санітарію в Україні. Ціль 3: Впровадження та просування кращих практик водокористування та санітарії в Україні.

Слайд 6

Безпечне регулювання небезпечних хімічних речовин та відходів Ціль 1: Успішна імплементація чотирьох хімічних конвенцій (Стокгольмської, Роттердамської, Базельської та Мінаматської) та Стратегічного підходу до міжнародного регулювання хімічних речовин (СПМРХР). Ціль 2: Запровадження безпечного та ефективного поводження з небезпечними відходами (непридатними пестицидами, побічними хімічними продуктами тощо) та токсичними хімічними речовинами. Ціль 3: Поводження з твердими побутовими відходами здійснюється належним та сталим способом як в домашніх господарствах, так і в населених пунктах.

Слайд 7

мета — перехід України до сталого розвитку місія — захистити право майбутніх поколінь на чисте довкілля! методи: аналізувати наявне, запроваджувати новітнє, вчитися самим і передавати знання іншим, співпрацювати з однодумцями

Слайд 8

Статистика, якою пишається «МАМА-86»

Слайд 9

Останні проекти прямої дії Розробка та впровадження Планів забезпечення безпеки питної води та санітарії для 8 громад та груп споживачів впродовж 2015–2016 років. Впродовж 2015–2016 років реалізуються 5 пілотних проектів в областях України, завданнями яких є створення моделей та залучення місцевих громад для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні. Підготовлено Стратегію з комунікації та підвищення обізнаності громадськості з питань СОЗ і непридатних пестицидів.

Слайд 10

Важливим компонентом діяльності «МАМА-86» є інформаційно-просвітницька робота. На їх рахунку тисячі підготовлених та безкоштовно розповсюджених публікацій, сотні проведених екоуроків та лекцій у шкільних закладах та безліч конкурсів, фестивалів і акцій у різних куточках України.

Слайд 11

Нещодавно проведені заходи

Слайд 12

Другий регіональний семінар з впровадження Протоколу про воду та здоров'я. Обговорення місцевих-регіональних та національних пріоритетів за 20 областями дії Протоколу відповідно ст. 6.2. 

Слайд 13

7 серпня спільно з працівниками КНПП та представниками приватного підприємця Вадима Гельо члени ЯМЕГО «МАМА-86-Яремче» організували толоку з розчистки та прибирання території, де планується навчальна база для дітей.

Слайд 14

8 червня в центральній міській бібліотеці Нової Каховки відбулася прес-конференція «Вода і санітарія Новокаховського регіону – огляд ситуації, проблеми та вирішення» організована Новокаховською міською громадською екологічною організацією «МАМА-86-Нова Каховка»

Слайд 15

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія