X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологічні біженці: чи варто їх приймати?

Завантажити презентацію

Екологічні біженці: чи варто їх приймати?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічні біженці-Чи варто їх приймати? LOGO

Слайд 2

Глобальне забруднення людиною довкілля призвело до нового типу жертв — так званих екологічних біженців, або мігрантів. Потопи, шторми, посухи та інші, так би мовити, штучні катастрофи в наш час коли уже складають головний чинник переміщення населення — більший ніж війна та переслідування.

Слайд 3

Екологічні біженці — особи, які змушені залишити місце свого постійного проживання і які переміщаються в межах своєї країни або перетинають її кордон внаслідок різкого погіршення стану навколишнього середовища або через екологічні катастрофи[1], як, скажімо, Чорнобильську трагедію або втрату землі внаслідок глобального потепління.

Слайд 4

Університетський Інститут Довкілля та Людського Суспільства при ООН видав прес-реліз, в котрому зазначалось,що світ захлинуть 50 мільйонів утікачів від наслідків поступової деградації довкілля. У ньому заначалось, що "екологічна міграція особливо відчутна у Субсахарній Африці, але також є гострою проблемою в Азії та Індії.

Слайд 5

За найостаннішими підрахунками, 25 мільйонів людей по цілому світі були змушені залишати свої місця проживання з причин невідповідного довкілля — це у порівнянні з 22 мільйонами біженців через громадянські війни та різного роду переслідування. За даними інших підрахунків, до 2050 року буде близько 150 переміщених осіб з різних причин погіршеного довкілля.

Слайд 6

На даний час міжнародний закон не визнає концепції "екологічного переслідування" (вчинки держав, які ведуть до гніту певних осіб), тому дедалі частіше чуються голоси про те, аби надати статусу біженцям, що були змушені залишити свої домівки в результаті несприятливого довкілля. Без міжнародного визнання криза екологічних біженців може обернутися головним джерелом глобальної нестабільності.

Слайд 7

Країни із яких йдуть біженці Узбекистан Деякі райони Китаю Індія Азія Субсахарна Африка

Слайд 8

засухи повені шторми техногенні катастрофи екологічна нестабільність Причини екологічної міграції

Слайд 9

На мою думку,ми можемо прийняти екологічних біженців, але для цього нам потребується підтримка інших країн, та розуміння українців та толерантне ставлення до них.

Слайд 10

LOGO

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Екологія