X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Резюме та його види

Завантажити презентацію

Резюме та його види

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема 6. Резюме та його види

Слайд 2

ПЛАН 1. Поняття резюме, його основні блоки 2. Види резюме

Слайд 3

1. Поняття резюме, його основні блоки Хороше резюме - один з найефективніших способів пошуку роботи. Запам'ятаєте три ключових моменти: У Вас єдиний шанс привернути увагу до себе за допомогою резюме в той момент, коли його читають в перший раз. Як правило, на перегляд резюме затрачається не більш 2-3 хвилини. Якщо увагу привернути не вдалося - виходить, резюме не спрацювало.

Слайд 4

ПРИНЦИП ВИБІРКОВОСТІ При написанні резюме дотримуйтеся принципу вибірковості. Інформацію для резюме варто відбирати, виходячи з його цілей. У резюме варто включати опис саме тих аспектів Вашого досвіду, що значимі для посади, на яку Ви претендуєте. Наприклад, якщо Ви займалися науковою роботою й одночасно консультуванням, у резюме, спрямованому на одержання роботи в області комерції, не варто описувати Ваші наукові досягнення і приводити список Ваших наукових праць, краще перелічити ті конкретні навички і знання, що Ви одержали в процесі консультаційної діяльності.

Слайд 5

Вдале резюме може стати приводом для інтерв'ю, тобто особистої зустрічі з роботодавцем чи його представником, але це ще не гарантує одержання роботи. Ваша мета - добитися, щоб фахівець з персоналу захотів зустрітися з Вами особисто. Ідеальним є варіант, коли резюме складається або коректується під конкретну вакансію.

Слайд 6

ОСНОВНІ БЛОКИ РЕЗЮМЕ Формулювання мети пошуку роботи. Короткий опис того, на одержання якої посади і чому Ви претендуєте.

Слайд 7

Освіта (у зворотному хронологічному порядку) Вкажіть усі навчальні заклади, включаючи різні курси, семінари, підвищення кваліфікації, на яких Ви вчилися, починаючи із самого останнього Вкажіть час, коли ви проходили навчання, можна вказати місто і країну, де розташований навчальний заклад. Перерахуйте усі Ваші ступені, дипломи і сертифікати, а також основні і факультативні курси, що Ви прослухали, середній бал і результати різних тестувань - усе, що свідчить про Ваші успіхи в період навчання.

Слайд 8

Трудовий досвід (у зворотному хронологічному порядку) період роботи (з якого місяця і року по який місяць і рік ви працювали в даній фірмі); повна назва фірми, написана без помилок і по можливості без скорочень; сфера діяльності підприємства, продукція, що ним випускається, або товар, що ним продається або послуги, що надаються; якщо Ви володієте цією інформацією і вона не носить характеру комерційної таємниці - середньомісячний чи річний оборот; повна назва Вашої посади; кількість підлеглих, якщо такі у Вас були; точний опис Ваших обов'язків;

Слайд 9

Досягнення Для формулювання своїх досягнень можна скористатися методом ПДР: проблеми, дії, результати. Для цього розглянете кожну зі своїх посад під таким кутом зору: а) з якими проблемами я зіштовхнувся у своїй роботі; б) які дії я почав, щоб вирішити ці проблеми; в) які результати моїх дій.

Слайд 10

Особисті якості Відобразіть в цьому розділі всі найбільш виражені у вас якості і риси особистості

Слайд 11

2. ВИДИ РЕЗЮМЕ Вид резюме визначається тим завданням, яке Ви ставите. Різні види резюме по-різному вирішують це завдання за допомогою специфічної організації матеріалу. Найбільш поширеними є такі види резюме: хронологічне, функціональне та комбінованого типу.

Слайд 12

ХРОНОЛОГІЧНЕ РЕЗЮМЕ Найбільш традиційна форма. У ньому в хронологічному порядку представлена ваша діяльність, починаючи із самого останнього місця роботи і навчання. Переваги: таке резюме можна швидко і легко прочитати, відразу зрозумівши суть. Роботодавець з першого погляду на Ваш послужний список бачить, чим Ви займалися, наскільки широкий діапазон Ваших можливостей, з якою швидкістю просувалися по службі. Якщо ж, навпаки, ваша кар'єра більше походить на біг з перешкодами, то хронологічна форма може вас підвести. Справа в тому, що вона висвітлює провали і суперечливі моменти у Вашому послужному списку, а Ваші професійні якості і сильні сторони залишаються в тіні.

Слайд 13

ПРИКЛАД ХРОНОЛОГІЧНОГО РЕЗЮМЕ Борисенко Ірина 01032. Київ, вул. Демьяненко, 8, кв. 56 (044) 577-4356 Кваліфікація: Більш ніж 6-ти річний досвід роботи в області розробки і впровадження стратегії Рublіс Relations компанії. Практичний досвід в організації і проведенні різноманітних заходів щодо РR. Досвід роботи: З січня 1998 року- по теперішній час Компанія Remcol Начальник департаменту Рublіс Relations Створення концепції і програми заходів щодо Рublіс Relations Складання бюджету з Рublіс Relations Планування роботи департаменту Контроль за виконанням і моніторинг результатів проведення РR- акцій Організація і проведення всіх корпоративних заходів щодо Рublіс Relations Серпень1995 року-Січень 1998 року Міжнародний центр інформації Менеджер з Рublіс Relations Організація і проведення прес-конференцій Реалізація різноманітних акцій з Рublіс Relations Участь у виставках Створення і підтримка сайта організації Червень 1992 року -Серпень 1995 року Підприємство «Комкон» Менеджер з Рublіс Relations Організація участі у виставках Написання іміджевих, рекламних і аналітичних статей Проведення дослідження в режимі ревізії іміджу компанії Освіта Львівська комерційна академія, 1991 р. Спеціальність - маркетинг Додаткова інформація Вільне володіння українською, російською і англійською мовами. Права водія категорії «В».

Слайд 14

ФУНКЦІОНАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ Підкреслює загальні риси і послідовність у сферах Вашої діяльності. Якщо на якомусь місці роботи Ви не дуже просунулися вперед, функціональний метод зверне увагу роботодавця на Ваші успіхи в двох-трьох інших сферах діяльності і приведе до бажаних для Вас висновків. Функціональну форму варто використовувати тоді, коли у Вас є певні провали в послужному списку чи Ви хочете одержати конкретну роботу в тій області, у якій маєте найбільший професійний досвід.

Слайд 15

ПРИКЛАД ФУНКЦІОНАЛЬНОГО РЕЗЮМЕ Іванченко Володимир Анатолійович 01032, вул. Васильєва, 15, кв. 16, (044)477-8281 КВАЛІФІКАЦІЯ Дипломований фахівець з бухгалтерського обліку з 11-річним стажем складання фінансової звітності, включаючи рік незалежної ревізорської діяльності та п'ять років роботи в сфері виробничої бухгалтерії. Попередня діяльність пов'язана в основному з харчовою промисловістю. Великий досвід управлінської роботи й участі у розробці проектів. Знайомий із системами бухгалтерського обліку; маю досвід роботи з Lotus 1-2-3, dBASE, Раrаdox та іншими програмними пакетами. ДОСВІД РОБОТИ Загальна бухгалтерія Маю великий досвід управління фінансовими справами, пов'язаними з діяльністю підприємства. Складав кошториси поточних витрат (на суму понад 3 млн. грн.) і відігравав головну роль у реорганізації структури бухгалтерської звітності у відділах, забезпеченні удосконаленого аналізу і управління. Прибутки по одній з програм зросли на 21 % протягом першого року. Виробнича бухгалтерія Більш ніж п'ятирічний досвід ведення виробничої бухгалтерії на рівні відділів. Значний досвід у розробці нормативних витрат і проведенні дисперсійного аналізу в компаніях із регіональними операціями. Надавав допомогу у кодуванні і ціноутворенні для виробничих і маркетингових процедур. Управлінський та викладацький досвід Організовував і проводив семінари з бухгалтерського обліку для керівного складу з метою підвищення фінансової відповідальності керівництва відділу шляхом вивчення методів максимизації прибутків і мінімізації витрат. Проведення таких семінарів в одному з випадків сприяло за два роки скороченню витрат на 17 %. Розробив систему контролю бюджету капіталовкладень із метою забезпечення найбільш ефективного використання основних фондів. ОСВІТА Київський Національний економічний університет, 1984 Спеціалізація - бухгалтерський облік ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ Дипломований аудитор Почесний член Асоціації фінансистів

Слайд 16

3. КОМБІНОВАНЕ РЕЗЮМЕ Це поєднання кращих особливостей двох попередніх форм. У ньому в хронологічному порядку під окремими заголовками розміщується необхідна інформація, але є спеціальний розділ, у якому робиться акцент на професійні якості і компетентність. При вдалій побудові таке резюме може бути дуже ефективним.

Слайд 17

ПРИКЛАД РЕЗЮМЕ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ Іванченко Володимир Анатолійович 01032, вул. Васильєва, 15, кв. 16, (044)477-8281 КВАЛІФІКАЦІЯ Дипломований фахівець із бухгалтерського обліку з 11-річним стажем складання фінансової звітності, включаючи рік незалежної ревізорської діяльності та п'ять років роботи у сфері виробничої бухгалтерії. Попередня діяльність пов'язана в основному з харчовою промисловістю. Великий досвід управлінської роботи й участі в розробці проектів. Знайомий із системами бухгалтерського обліку; маю досвід роботи з Lotus І-2-3, dBASE, Paradox та іншими програмними пакетами. ДОСВІД РОБОТИ Загальна бухгалтерія Маю значний досвід управління фінансовими справами, пов'язаними з діяльністю підприємства. Складав кошториси поточних витрат (на суму понад 3 млн. грн.) і грав провідну роль у реорганізації структури бухгалтерської звітності у відділах, забезпеченні удосконаленого аналізу і управління. Прибутки по одній з програм зросли на 21% протягом першого року. Виробнича бухгалтерія Більш ніж п'ятирічний досвід ведення виробничої бухгалтерії на рівні відділів. Значний досвід у розробці нормативних витрат ї проведенні дисперсійного аналізу в компаніях із регіональними операціями. Надавав допомогу у кодуванні і ціноутворенні для виробничих і маркетингових процедур. Управлінський і викладацький досвід Організовував і проводив семінари з бухгалтерського обліку для керівного складу з метою підвищення фінансової відповідальності всього керівництва відділу шляхом вивчення методів максимізації прибутків і мінімізації витрат. Проведення таких семінарів в одному з випадків призвело за два роки до скорочення витрат на 17%. Розробив систему контролю бюджету капіталовкладень із метою забезпечення найбільш ефективного використання основних фондів. ТРУДОВА БІОГРАФІЯ З січня 1991 р. по теперішній час - Підприємство XYZ.; директор з фінансів Липень 1986 р.- грудень 1990 р. - Компанія «Фаворит»; зам. директора з фінансів Серпень 1984 р - червень 1986 - Інститут промислових ресурсів; бухгалтер ОСВІТА Київський Національний економічний університет, 1484 Спеціалізація - бухгалтерський облік ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ Дипломований аудитор Почесний член Асоціації фінансистів

Слайд 18

Що вибрати? Щоб точно визначити ту форму резюме, що Вам більше всього підходить, задайте собі наступні питання: Чи переходив я плавно з однієї роботи на іншу чи рухався, демонструючи непослідовність і суперечливість? У першому випадку підійде хронологічна форма, у другому краще вибрати функціональне резюме, що дозволить підкреслити виграшні моменти у вашій кар'єрі. У даній області я працюю успішно. Але питання в тому, чи хочу я займатися цим і чи далі хочу кардинально змінити сферу діяльності? Якщо Ви хочете продовжити свою кар'єру в даній області, підійде хронологічна форма резюме, тому що вона підкреслює стабільний рух догори. Якщо ж мова йде про кардинальну зміну кар'єри, краще скористатися функціональною формою - вона дозволить перекинути місток від одного виду діяльності до іншого. Я хочу змінити напрямок своєї діяльності. Чи удалося мені підкреслити свої сильні сторони саме в тому напрямку, у якому я збираюся працювати?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Діловодство