X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вивчай, люби, оберігай!

Завантажити презентацію

Вивчай, люби, оберігай!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вивчай, люби, оберігай! Підготувала вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Кокоруза Тетяна Борисівна

Слайд 2

Знищити природу легко, а зберегти важко. Вам у походи ходити І мандрувать, любі діти, Вмійте ж природу любити, Кожній стеблині радіти. В полі, у лісі, над яром Квіти, дерева і трави, Цвіту не вирви задаром, Гілки не втни для забави. Варті всі життя на Землі Коти і слони, ластівки і журавлі. Варті всі життя на Землі, - І мусять це знати великі й малі.

Слайд 3

Ти думаєш, деревам не болить? Валентин Бичко

Слайд 4

Слайд 5

Мій любий клен

Слайд 6

Слайд 7

До себе вабить лісова краса, Дерева небо прихиляють низько, Радіє все….

Слайд 8

Але я бачив сам, Як ліс ридав, як плакали берізки

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Ліси на нашій планеті зникають зі швидкістю 20 гектарів за хвилину. Зникають цінні види тварин, птахів, рослин, гине риба, потоки автомашин отруюють повітря, яким ми дихаємо. І тому ми повинні рятувати нашу Землю.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Білоус Дмитро Іванович народився 24 квітня 1920 року в селі Курманах Недригайлівського району на Сумщині в селянській родині. Закінчивши школу, вчився в Харківському університеті, звідки 1941 року пішов добровольцем на фронт. Після важкого поранення працював у редакції „Партизанського радіо” Друкуватися почав ще в 1935 році. У повоєнні роки з’являються численні книжки сатири та гумору, збірки віршів і прозові твори для дітей, Помер Дмитро Білоус 12 жовтні 2004 року.

Слайд 20

Слайд 21

Краса лелечих гнізд – над луку неозриму.

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Червона книга України є офіційним документом, що відображає сучасний стан рідкісних і таких, що знаходяться під загрозою зникнення, видів тварин, рослин і грибів України, або потребують охорони. У книгах видання 2009 року наводяться відомості про 542 види тварин та 826 видів рослин і грибів. Кожна стаття супроводжується ілюстрацією та картосхемою поширення виду в Україні. Також вміщено нормативні документи про Червону книгу України та довідкові матеріали.

Слайд 26

Перша Червона книга, присвячена українській флорі та фауні, була видана у 1980 році під назвою «Червона Книга Української РСР». Перше видання Червоної книги України (1980 р.) містило опис 85 видів (підвидів) тварин: 29 — ссавців, 28 — птахів, 6 — плазунів, 4 — земноводних, 18 — комах і 151 вид вищих рослин.  Після набуття Україною незалежності було випущене друге видання Червоної книги України: в 1994 році — том «Тваринний світ» , в 1996 році — том «Рослинний світ». Друге видання нараховувало 382 види тваринного та 541 вид рослинного світу.

Слайд 27

У 2009 р. вийшло третє видання Червоної книги України. До нього занесено 542 види тварин. Кількість видів тварин у третьому порівняно з другим виданням збільшилась на 160 видів, а у другому порівняно з першим — на 297 видів. Таким чином, з урахуванням приблизно однакових проміжків часу між виданнями Червоної книги України, спостерігається певне уповільнення темпів зменшення втрати різноманіття окремих таксономічних груп фауни України.

Слайд 28

Прислів’я Немає ліпшої краси, ніж гаї та ліси. Зрубав одне дерево – посади три. Рослина – землі окраса. З природою живи в дружбі, то буде вона тобі в службі.

Слайд 29

Слайд 30

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання