X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Українські дитячі журнали

Завантажити презентацію

Українські дитячі журнали

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українські дитячі журнали Баранюк Вікторія Вікторівна, вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14

Слайд 2

СТЕЖКА Пізнавальний журнал для дітей 6-10 років. Головним героєм кожного журналу є мультиплікаційний або казковий герой. Поряд із цікавими логічними завданнями тут є сторінки із вивчення англійської мови, відомості про рослинний та тваринний світ.

Слайд 3

СМАЙЛИК Пізнавально - розважальний журнал для дітей 6 - 10 років. Багато різноманітних цікавих оповідань та казок. Можна виготовити саморобки, вивчити нові слова з англійської, пройти лабіринт, розшифрувати цікаву шифрограму, знайти помилки художника на картині, розв’язати сканворди і кросворди, пройти цікавий тест.

Слайд 4

ВУЛИК Спонукає до винахідливості, нестандартних рішень, веселих витівок і перипетій. Рубрики журналу: “Школа Гідності”, “Криниця легенд”, “Логічні розваги”, “Лабораторія відкриттів”, “Академія Магії”, “Лісові цікавинки”, “Мовленнєві розваги”, “Лісова ігротека”.

Слайд 5

МЕРИДІАНЧИК Видається українською мовою з додаванням текстів та завдань англійською. Для дітей 3-7 років. Захопливі подорожі різними куточками світу, знайомство із незвичними тваринами, нові яскраві відкриття. Розвиваючі ігри, цікаві завдання, розмальовки, кросворди, віршики. Кожен номер містить наклейки з героями мультфільмів.

Слайд 6

СОНЯШНИК В журналі друкуються цікаві головоломки для дітей, завдання з англійської мови, вірші українських поетів, дитячі оповідання, комікси, інтерв'ю із сучасними українськими поетами, письменниками, художниками.

Слайд 7

АНГЕЛЯТКО Пізнавальні оповідки та завдання дають знання про навколишній світ, розвивають логічне мислення. Рубрики журналу: „Розкажу тобі казку”, „Святе Письмо”, „А чому?”, „Поміркуй”, „Читаємо з мамою”, „Бавимося”, „Пісенька”. Журнал друкує саморобки.

Слайд 8

УМІЙКО Журнал для розвитку творчих здібностей у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Друкує багато саморобок, ігор, вишивок, розфарбовок тощо.

Слайд 9

АПЕЛЬСИН Щомісячний дитячий журнал, в якому вміщено багато пізнавальної та розважальної інформації, а також друкуються статті про історію України, видатних українців, культуру і традиції, етику та етикет.

Слайд 10

КОТЯ Кожен номер журналу - це маленька енциклопедія на задану тему. В журналі багато казок, ігор, головоломок, кросвордів, конкурсів в таких рубриках : "А чи знаєте ви?" ,"Ерудит", "Весела англійська". А ще "Котя" навчить вас бути добрими і щедрими.

Слайд 11

МАЛЯТКО Тішить читачів віршами, оповіданнями, загадками, саморобками, розмальовками, дитячими пісеньками з нотами. Традиційні рубрики “Малятка”: “Калинчине віконце”, “Прочитай сам”, “Маляткова пошта”, “Незабутні Маляткові друзі”

Слайд 12

ПІЗНАЙКО Розвиваючий пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, логічні завдання, народознавство, конкурси з призами в кожному номері журналу, а також можливість водночас вивчати англійську і російську мови. Великі настільні ігри.

Слайд 13

ЯБЛУНЬКА Розважально-пізнавальний журнал. Захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження рослин та тварин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв на "Веселій кухні", школа здоров'я та гарних манер, розфарбовки, саморобки і ще багато цікавого та корисного для дошкільнят та школярів

Слайд 14

БАРВІНОК Один із найстаріших в Україні дитячих журналів. Тематика рубрик : „Хто? Що? Як? Де? Коли? Чому?”, „Що в імені твоєму?”, „Роботоленд”, „Марочка від поштарочки”, „Банк усіляких цікавинок”, „Наш скарб – рідна мова”, „З торбинки дядечка запитальника”, „Це твоя Україна”, „Книга золотих казок”, „Місто ідеальних взаємин” та інші.

Слайд 15

МУРЗИЛКА Літературно-мистецький журнал, в якому друкуються казкові повісті, оповідання, п'єси, вірші. Цікаві пізнавальні матеріали - історія, досягнення науки, спорту, техніки, події сьогоднішнього дня. "Галерея мистецтв Мурзилки» знайомить з репродукціями картин - шедеврів живопису, життям і творчістю художників.

Слайд 16

ШИШКИН ЛІС Разом з героями журналу читачі подорожують і майструють, пізнають навколишній світ і знайомляться з християнськими чеснотами. Читаючи історії про жителів Шишкиного Лісу, діти потрапляють у самі різні ситуації. Вони починають розуміти, що добре, а що погано, що можна робити, а чого зовсім не варто.

Слайд 17

ПРОФЕСОР КРЕЙД Долучившись до команди професора Крейда - знавця всіх наук - ви переконаєтесь: "Бути розумним - це круто!" Крейд розповість про складні наукові поняття та природні явища цікаво, яскраво і просто.

Слайд 18

АКАДЕМІЯ САМОРОБКІНА Журнал допоможе розвивати творчі здібності, увагу і наполегливість молодших школярів. У кожному номері цікаві саморобки з паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну . Конкурси, головоломки, пізнавальні матеріали. Завдяки журналу діти зможуть самостійно зробити усілякі корисні речі і чудові подарунки.

Слайд 19

ЖАСМІН Для дівчаток віком від 8 років. Допоможе досконало освоїти техніки прикладної творчості: оригамі, витинанка, ганутель, квіллінг та ін. Містить докладні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших сувенірів із паперу, ниток, тканини. На вас чекають цікаві майстер-класи, поради, конкурси і призи.

Слайд 20

КОЛОБОЧОК Щономера казки, веселі вірші, оповідання, розповіді про українські свята, пам’ятні дати, народні звичаї, кросворди, саморобки, розмальовки, інтелектуальні завдання. Рубрики журналу: «Шануймо свята свої на святій українській землі», «Урок музики», «Цікава математика», «Поради Колобка-рятівничка», «Весела англійська».

Слайд 21

АНГЕЛЯТКОВА НАУКА Журнал призначений для розвитку і навчання малюків 3-6 років та підготовку їх до школи. Рубрики журналу: „Ангеляткова абетка”, „Літери, букви, звуки”, „Завдання для вправляння”, „Математична сторінка”, „Малюємо разом”, „Цікавинки”, „Загадки”, „Майструємо разом”.

Слайд 22

ВІННІ ТА ЙОГО ДРУЗІ Журнал для найменших читачів. У кожному журналі чудові і добрі історії про те, як живеться Вінні і його друзям у казковому лісі. Журнал не тільки розважить іграми і загадками, але і розповість про дивовижних мешканців нашої планети.

Слайд 23

УХ, МАЛЮК Для найменших читачів. Підходить навіть тим малюкам, які ще не вміють читати. Дитина, граючись, запам’ятає цифри, навчиться писати, дізнається про правила поведінки, підготується до школи.

Слайд 24

ДЖМІЛЬ Дитячий мистецький журнал. Знайомить читачів з азами живопису, музики і літератури. Матеріали журналу направлені на розвиток художньої культури, зв’язного мовлення, акторських здібностей, логіки. Тут можна знайти тексти дитячих пісень з нотами, уроки танців.

Слайд 25

ВЕЛИКА ДИТЯЧА ГАЗЕТА Повноколірне видання обсягом 24 сторінки. Вік читачів – від 9 до 12 років. Багато інтелектуальних та творчих конкурсів, літературних вікторин, призових сканвордів. Особлива «фішка» – величезна гра щономера, виконана професійними художниками, дизайнерами та філологами.

Слайд 26

ВЕСЕЛІ КАРТИНКИ Дитячий гумористичний журнал. Веселі комікси з математикою, кросворди, розмальовки, завдання для "умілих ручок", англійська у картинках, конкурси з призами. Допоможе дітям краще навчатися у молодших класах.

Слайд 27

КАЗКОВИЙ ВЕЧІР На сторінках газети — ілюстровані казки (народні, авторські та дитячі). Пізнавальні рубрики: «Таємниці Всесвіту», «Лапи, крила та хвости», «Справжнє диво», «Пояснючка», «Пальчики оближеш», «Невгамовний пензлик», «Спортмайданчик», «Веселинка».

Слайд 28

Дякую за увагу!

Слайд 29

Список використаних джерел http://ditky.at.ua/dir/novini_ta_zmi/10 http://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія:Дитячі_журнали http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=24952 http://ditvora.com.ua/dityachi-zhurnali-ukrajini-shcho-chitati

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання