X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Остап Вишня «Веселі артисти»

Завантажити презентацію

Остап Вишня «Веселі артисти»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перевіримо домашнє завдання Читаємо швидко разом ГІРСЬКОГО СКАЖЕНИЙ ХАЗЯЇНОМ ЦИРКОВІ ДОТЕПНИЙ ПЕРЕВЕРТАЄТЬСЯ ГЛЯДАЧІВ ТАЛАНОВИТИЙ МНОЖИТЬ ЖОНГЛЕР ЗВИЧАЙНІСІНЬКІ ЗДІБНИМ йОСИПОВИЧ

Слайд 2

Текст-анаграма У асВ дрВіазу ліпПоєтьшуся сНатйрі, илКо єЧуте оПр иЦкр. іЦакво ачБиит сеВеголо уКонла, снФуикока, крАоатбів.

Слайд 3

Соколова Надія Ігорівна Остап Вишня «Веселі артисти»

Слайд 4

Остап Вишня Павло Михайлович Губенко Народився Остап Вишня на Полтавщині. Родина Губенків жила дружно, батько з матір'ю залучали дітей з раннього віку до роботи (а мали вони сімнадцятеро дітей). В дитинстві пас гусей, потім — свиней. Та батьки прагнули дати дітям освіту. Заповітною мрією Павла було стати вчителем. Але його покликанням була літературна праця. Творчість Остапа Вишні багата і різноманітна за жанрами. Він писав гумористичні вірші, оповідання, анекдоти, жарти. Він любив дітей і багато веселих і жартівливих творів писав для маленьких читачів. Часто його оповідання друкувалися в журналі "Барвінок".

Слайд 5

Словникова робота Сокорить – подає голосні звуки. Балансує – намагається втримати рівновагу на висоті. Бравурна музика – весела, бадьора. Інкубатор – пристрій для висиджування курчат. Кульбіт – стрибок з перевертанням. Галоп - бальний танець, що виконувався в стрімкому темпі. Пойнтер – порода собак. Жонглер – актор цирку.

Слайд 6

Прочитайте текст напівголосно с. 139 Про кого розповідається в тексті? Яку він має професію? Які “артисти” в нього є? Що вміє виконувати Петя? Знайдіть та зачитайте. Які номери показує Крошка? Знайдіть та зачитайте.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Прочитайте текст мовчки Чому Едуард Середа працює з тваринами? Як вони до нього ставляться? Чому? Знайдіть та зачитайте уривок, в якому описується ставлення до хазяїна. Чи приємно дивитися виступ артистів цирку? Як ви оцінити роботу та підготовку циркового артисту до вистави?

Слайд 12

Робота в зошиті “Читайко” с. 39 № 2 Випишіть опорні слова про Крошку. Перекажіть за цими словами уривок. Знайдіть та зачитайте окличні речення.

Слайд 13

Підсумок уроку Хто такий Павло Губенко? Який його псевдонім? Які твори він писав? Чим сподобався вам твір Остапа Вишні?

Слайд 14

Тема. Остап Вишня «Веселі артисти». Мета: ознайомити з біографією та творчим шляхом Остапа Вишні; вчити працювати з текстом, вдосконалювати навички читання, вміння словесно описувати картину; розвивати почуття гумору, зв’язне мовлення учнів; розкривати світ захоплень учнів; виховувати потяг до самостійного читання. Обладнання: мультимедіа, презентація, музична фізкультхвилинка, зошит з друкованою основою «Читайко 4 клас» Тип уроку: комбінований

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання