X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мандрівка у творчість Наталі Забіли

Завантажити презентацію

Мандрівка у творчість Наталі Забіли

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мандрівка у творчість Наталі Забіли Урок позакласного читання 3клас Вчитель Свидівоцької ЗОШ І – ІІІ ст. Осадча Л.Н.

Слайд 2

План маршруту Біографічний шлях. Майдан Оповідань. Провулок Загадковий. Вулиця Поетична. Парк Казок. Галявина Реклами.

Слайд 3

Наталя Львівна Забіла Народилася в 1903 році в Петербурзі. В сім'ї любили музику, поезію. В 1917 році Наталя з матір'ю переїхала на Україну в Люботин, не- подалік від Харкова. Наталя Львівна писала для дорослих і дітей. Видала понад 150 книг. Була автором підручників “Читанка”. Пере - кладала на українську мову російські казки. В 1972 році Наталю Забілу першу серед укра- їнських письменників нагороджено премією імені Лесі Українки. Наталя Львівна померла в 1985 році в Києві.

Слайд 4

Слайд 5

Майдан Оповідань ний Де ре чок би в’я - Якою була дівчинка Валя? - Хто розкидав іграшки в кімнаті? - Якою була нова іграшка? - Яка несподіванка злякала котика? - Яку пораду можна дати котикові? Дерев'яний бичок

Слайд 6

Майдан Оповідань Петрик Що шукав зайчик на городі? Чому зайців називають шкодливими? Як можна продовжити оповідання? і зайчик

Слайд 7

Провулок Загадковий По лісу стежинкою Дівчинка йшла І раптом клубочок На стежці знайшла. Хотіла торкнутись — Ой, що то за жах! Це сірий клубочок Увесь в колючках! Дівча від клубочка Відскочило вбік, А він ворухнувсь, Розгорнувсь, Та й утік! Ну хто здогадається - Що ж то було? Який це клубочок Дівчатко знайшло?

Слайд 8

Вулиця Поетична. Декламування віршів Н. Забіли. 2. Вправляння у виразному читанні вірша “Сніговик” (Позакласне читання). 3. Читання карток із віршами “Веселої абетки”.

Слайд 9

Скік-Поскік Скік-Поскік Парк Казок Згадайте головних героїв.

Слайд 10

Парк Казок 1. Аукціон “Хто знає більше казок Н.Забіли”. 2. Інсценізація казки “Лисиця й Журавель”. 3. Колективна справа “Казка навпаки”.

Слайд 11

Галявина Реклами Складіть з товаришем рекламу, щоб всім неодмінно захотілося прочитати. - Чи сподобались вам твори Наталі Забіли?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання