X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
І. Крилов «Зозуля і Півень»

Завантажити презентацію

І. Крилов «Зозуля і Півень»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Перевіримо домашнє завдання Прочитаємо байку Л.Глібова “Зозуля та Півень” в особах 1.Від початку байки до слів ”… та безталанне”. 2.Від слів “А тільки замовчиш…” до кінця байки. 3. Що ви вписали в колонку зошита “Читайко”? 4. Що таке байка?

Слайд 3

Соколова Надія Ігорівна Іван Крилов “Зозуля та Півень”

Слайд 4

Іван Крилов (1769-1944) Іван Андрійович Крилов народився в 1769 році в Москві. Батько Крилова був бідним, капітаном драгунського полку. Батько рано помер, залишивши його, матір та брата самих. Дитинство письменника минуло в Твері. Звичка багато читати і наполегливо займатися дозволили Крилову стати освіченим і освіченою людиною. Пізніше, коли він виріс та зміг самостійно заробляти гроші, він забеспечував себе та брата. Байки Крилова описують ті часи, коли простий народ страждав від багатіїв. Через що Крилов був часто покараний царською владою.

Слайд 5

Прочитайте самостійно статтю про Івана Крилова с. 58

Слайд 6

Читаємо вправою “луна”

Слайд 7

Словникова робота Забожитися – покластися, дати клятву. Заливатися – співати. Чуло (як?) – ласкаво, турботливо. Врода – краса.

Слайд 8

Слайд 9

Характеристика дійових осіб

Слайд 10

Читання в особах всієї байки

Слайд 11

Тема. І. Крилов «Зозуля і Півень» Мета: розширити й узагальнити знання учнів про життя і творчість І.Крилова; формувати негативне ставлення до брехливих вихвалянь; навчати знахо дити мораль байки, визначати, чим подібні й чим відрізняються прочитані твори; залучати учнів до інсценізації прочитаного; удосконалювати читаць кі та мовленнєві вміння учнів. Обладнання: мультимедіа, презентація, музична фізкультхвилинка, аудіозаписи творів «Монохрестоматія Читанка 4 клас», зошит з друкованою основою «Читайко 4 клас» Тип уроку: комбінований В презентації використано фрагмент фізкультхвилинки для очей Доброгорської Г.В. м. Київ Скандинавська гімназія.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання