X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Захист шкіри"

Завантажити презентацію

"Захист шкіри"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Звичайні засоби захисту шкіри – це предмети одягу та взуття. Найпростішим є робочий одяг (спецівка) – куртка і штани, комбінезони, халати з капюшонами,зшитої з брезенту, вогнезахисної чи прогумованої тканини або грубого сукна. Вони захищають шкіру від радіоактивних речовин, бактеріологічних засобів, не пропускають протягом деякого часу краплиннорідкі отруйні речовини.

Слайд 3

Найпридатнішими є плащі і накидки з прогумованої тканини або вкритої хлорвініловою плівкою, зимові речі – пальта з грубого сукна або драпу, ватянки тощо. Потрібні гумові чоботи, боти або калоші. На руки надягнути гумові або шкіряні рукавиці.

Слайд 4

Одяг слід застібнути на всі ґудзики, гачки, кнопки, комір підняти, поверх нього шию обв'язати шарфом, хусткою. Рукава обв'язати. Штани опустити поверх чобіт і знизу теж зав'язати. Можна пошити капюшон з цупкої тканини, синтетичної плівки для захисту шиї, голови.

Слайд 5

Звичайний одяг просочують спеціальним розчином, щоб не проникали пари й аерозолі отруйних речовин. Для цього треба: 250-300 г мильної стружки або подрібненого господарського мила розчинити у 2 л (60-70°C) води, додати 0.5 олії і підігріваючи перемішувати протягом 5 хв до утворення емульсії. Одяг залити розчином, викрутити і висушити

Слайд 6

Слайд 7

Ізолюючі засоби захисту шкіри – захисний комбінезон, Легкий захисний костюм Л-1 і загальновійськовий захисний комплект – виготовляються з повітронепроникних матеріалів. Можуть бути герметичні і негерметичні. Складається з сорочки із капюшоном, штанів, панчохів, рукавиць і підшоломника.

Слайд 8

Загальновійськовий захисний комплект (ЗЗК) складається із захисного плаща з капюшоном, панчіх і рукавиць.

Слайд 9

До фільтрувальних засобів захисту шкіри належить фільтрувальній одяг (ЗФО - 58), що складається з комбінезона особливого покрою, онуч, чоловічої натільної білизни і підшоломника. Застосовуються у комплекті з протигазом, гумовими чобітьми і рукавицями.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія