X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
загартовування

Завантажити презентацію

загартовування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Індивідуальне навчально дослідне завдання Загартовування організму (повітря,вода,сонце) Підготувала Студентка ІІ курсу 2 групи Непийвода А.М.

Слайд 2

Загартовування організму Загартовування - це система заходів, основною метою яких є формування стійкості організму до впливу різних природних факторів.

Слайд 3

. Позитивне значення цих оздоровчих процедур важко переоцінити. Завдяки загартовуванню значно підвищується здатність людини протистояти багатьом вірусним і бактеріальним інфекціям

Слайд 4

повітря Одне з важливих місць займає такий спосіб загартування – як гартування повітрям (аеротерапія). Повітряні ванни благотворно діють на людину. Завдяки ним людина стає більш урівноваженою, спокійною. Непомітно зникає підвищена збудливість, поліпшується сон, з'являються бадьорість і життєрадісний настрій..

Слайд 5

Позитивно впливають повітряні ванни на серцево-судинну систему - сприяють нормалізації артеріального тиску і кращій роботі серця

Слайд 6

вода Водні процедури - більш інтенсивна процедура, що гартує так як вода володіє теплопровідністю в 28 разів більшою, ніж повітря. Головним фактором загартовування служить температура води.

Слайд 7

Систематичне застосування водних процедур - надійний профілактичний засіб проти шкідливих впливів різних випадкових охолоджень тіла.

Слайд 8

Сонце Сонячна радіація - енергія випромінювання Сонця - є основним джерелом енергії атмосферних процесів; вона вимірюється кількістю тепла і виражається в мегаджоулях на 1 кв.м.

Слайд 9

Променева енергія Сонця досягає земної поверхні, проникаючи через шари атмосфери, яка частково поглинає, відбиває і розсіює сонячну радіацію.

Слайд 10

Повітряно-сонячні ванни найкраще приймати на березі ріки чи іншої водойми, серед зелених насаджень. Місця прийому сонячних ванн повинні бути досить відкритими для сонця і природного руху повітря.

Слайд 11

Висновок Загартовування найчастіше розглядається як процес пристосування організму до мінливих умов погоди і клімату. Але говорячи про загартовування як засобі фізичного виховання, мається на увазі не тільки пристосування організму, що відбуває під впливом несприятливих умов. Загартовування треба розглядати як свідоме застосування у визначеній системі заходів, що підвищують опірність організму, що виховують здатність швидко і без шкоди для здоров'я застосовуватися до різних умов зовнішнього середовища.

Слайд 12

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія